Alman kurt köpeği eğitimi ileri düzeyde itaat eğitimi alabilmeleri için dört aylık olmaları gerekir. Spor köpeklerinde son derece ileri eğitim yaklaşık 4-5 gün sürer. Eğitimde, oturarak, gel, hayır, ardından birçok komut gelir. Köpeğiniz günlük yaşamınızda köpeğinizle birlikte yaşamanıza yardımcı olan istihbarat teşkilatlarının gelişimi için uygun bir eğitim türüdür. Alman Kurt köpeği çalışan bir köpek olarak yetiştirilir ve ileri düzeyde itaat eğitimini tamamlaması gerekir. Bu cins köpeklerin bu eğitimi alabilmeleri için öncelikle temel itaat eğitimlerini almış olmaları gerekmektedir.

Alman Kurt Köpeği Aldığı Eğitimler

Alman kurt köpeği eğitimi oldukça başarılı bir işlemdir. Alman kurt köpeği, saha bekçisi pozisyonunda başarılı bir şekilde çalışabilen en iyi köpek ırklarından biridir. Hayvan sürülerini korumak için yetiştirilen bu ırkın sahiplenme ve sahiplenme duygusu genetiğinde yatmaktadır. Köpeklerin bulunduğu alanlardan yabancı insan ve hayvan türlerinin uzaklaştırılması için topluluk koruma eğitimi de yürütülmektedir. Verilen eğitim konusunda Alman Kurt köpekleri için eğitim türlerini anlamak ve uygulamak kolaydır.

Alman Kurt Köpeğinin sosyalleşme eğitimi sadece köpekleri ölçülü olarak herkese sevmekle sınırlı değildir. Köpekler, bir tehdit olarak gördükleri dış gürültüye ve diğer faktörlere aniden tepki verirler. Kaygısını gerektiği gibi kontrol edememek kendi sorunu değil, tamamen onun yetiştirilme ve yetiştirilme tarzının bir sonucudur.

Alman Kurt Köpeği Sosyalleştirme Eğitimi

Alman kurt köpeği eğitimi köpek ve sahibi için zor ama iyi bir seçenektir. Alman kurt köpeği olan insanların karşılaştığı birçok sorundan biri de sosyalleşme sorunudur. Kontrol edilemeyen kaygı, sadece yetiştirilme biçimleri ve yetiştirildikleri ortam nedeniyle köpekler için bir sorun değildir.

Alman kurt köpeği eğitimini gerçekleştirirken onu rahatça dolaşmasına izin verin ve kendisi için doğru bölgeyi seçin. İdrar yaptığında onu ödüllendirin. Bir dahaki sefere köpeğinizi yürüyüşe çıkardığınızda, onu daha önce tuvalete gittiği yere geri götürün, tekrar tuvalete gidecektir. Tasmasını belli alanlarda çıkarabilirsiniz. Alman Kurdu eğitimine erken başlamak onların iyi bir şekilde yetiştirilmeleri için çok önemlidir. Alman Kurt, akıllı bir arkadaş olmasının yanı sıra mükemmel bir işçidir. Tutarlı eğitim ve olumlu bir ödüle dayalı tutum, çok olumlu sonuçlar verir.

Yavru Alman Kurt Köpeği Eğitimi Nasıl Gerçekleşir?

Alman kurt köpeği eğitimi yavru köpeklere de verilir. Alman Kurt köpeğini eğitmek, istenen sonuçları üretebilen başarılı bir eğitim sürecidir. Bu cins köpekler genellikle çalışan köpek pozisyonlarına atanır ve eğitim gerektirir. Yavru Alman Kurdu eğitimi, köpek sütten kesildikten 2,5 ay sonra yapılır. Eğitimin amacı, köpeklerin uygun sosyalleşme ve davranış kalıpları geliştirmelerini sağlamaktır. Kurt köpeklerini çocukken eğitmek, başarılı bir gelecek ve düzen için temel oluşturur. Ortalama Alman Kurt köpek yavrusu eğitim süresi bir ay sürer.

Alman Kurt Köpeği Koruma Eğitimi Nasıl Gerçekleşir?

Alman kurt köpeği eğitimi ilk öncelik köpeğin kendini koruma eğitimidir. Alman kurdu, bölgeleri ve bireyleri koruma görevlerini yerine getirmede çok başarılı olabilen ırklardan biridir. Hayvan sürülerini korumak için yetiştirilen bu ırkın sahiplenme ve sahiplenme duygusu genetiğinde yatmaktadır. Bu tür bir eğitimde Alman Kurdun anlaması ve uygulaması kolaydır. Alman Kurt köpeği koruma eğitimi, kişisel ve toplumsal koruma olarak ikiye ayrılır ve yaklaşık 4/5 gün sürer. Alman Kurt Koruma Eğitimi, provokasyon, saldırı gibi aleyhinize oluşabilecek durumlardan korunmak için yapılır. Alman Kurtları bireyler ve alan bekçileri eğitimi almak için 5 aylık olmalıdır. Köpek eğitimi konusunda kurumumuzdan ve uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz. Kurumumuz Alman kurt köpeği  pansiyonu ve köpek eğitimi konusunda hizmet vermektedir.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 1 Average: 5]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz