İstanbul un en büyük semtlerinden biri olan çekme köy, içerisinde barındırdığı köpek öteli ile adından sıkça söz ettirmektedir. Köpek sahiplerinin rahatlıkla köpeklerini bırakabildiği birçok köpek otelinin olduğu çekme köy semtinde, köpekleri rahatını düşünerek özel tasarlanmış bir otel görünümüne sahiptir. Köpek sahipleri istedikleri zaman köpeklerini bu otellere bırakarak uzman kişilerin ilgisi doğrulusunda köpekleri ile ilgilenilmesini sağlamaları mümkün olmaktadır.

Köpek Otellerinin Amacı

Son zamanlarda İstanbul’un birçok semtinde rastlanan kopek otelleri, kopek sahiplerini düşünerek tasarlanmış barınak hizmetidir. Evinde köpek besleyen ve iş nedeniyle ilgilenemeyen veya uzun bir seyahate çıkacak olan evcil hayvan sahipleri çekmeköy köpek oteli İstanbul adresine gelerek köpeklerini istedikleri zamana kadar bırakmaları mümkün olmaktadır. Köpeğin cinsine uygun mamalar ve bakım malzemeleri ile uzman kişiler tarafından kontrollü olarak köpekler beslenmektedir. Gözünüz arkada kalmadan rahatlıkla köpeğinizi bırakabileceğiniz bir yer olan çekmeköy köpek oteli, uygun fiyatta kaliteli hizmet anlayışıyla köpek dostlarına ellerinden gelen yardımı yapmaktadırlar.

Çekmeköy Köpek Oteli istanbul

Ayrı odalarda barınan köpekler, sahibi gelene kadar bütün ihtiyaçları titizlikle karşılanmaktadır. İş seyahatine çıkacak olan veya gündelik işe giderken köpeğine bakamayan kişiler köpek otellerini tercih etmektedirler. Uzun veya kısa zamanlı konaklama seçenekleriyle köpeğinizi istediğiniz kadar kopek otelinde kalmasını sağlayabilirsiniz. Köpeğine belli bir süre bakamayacak olanlar bakıcı tutarak çözüm yolu aramaktadırlar. Bakıcı emanet edilen köpeğin sadece yemini vermekte ve köpek hakkında fazla bilgisi olmadığı için köpeğin diğer ihtiyaçlarını bilmemektedir. Köpek otelinde tüm ırklardan anlayan uzman kadro ile bırakacağınız köpeğin tüm özelliklerini bilen kişiler tarafından bakımı sağlanmaktadır.

Köpek bakımında dikkat edilmesi gereken birçok konu olduğunu unutmamak ve alanında uzman kişiler tarafından bakımının yapılması sağlanması gerekir. Köpek sahiplerinin istemesi halinde köpeğin kalacağı süre dâhilinde köpeğinize eğitmenler tarafından temel eğitimlerde verilmektedir. Otur, kalk, gel ve git gibi önemli komutları köpeğinizin bu sayede öğrenmesini sağlamanızda mümkün. Siz dönene kadar köpeğiniz özel ilgi ile bakımı sağlanmakta ve her hangi bir sağlık sorununa maruz kalmaması için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Çekmeköy Köpek Oteli İstanbul

Çekmeköy köpek oteli köpeklerin rahat edebilmesi için dikkatli bir şekilde hazırlanmış tam teşekküllü bir köpek otelidir. Ayrı odalarda köpeklere uzman kişiler tarafından ilgi görülmesi sağlanmakta. Ev ortamındaymış gibi rahat edecek olan köpekler tamamen temiz ortamlarda kalmaları sağlanmaktadır. Köpeklerin hiç bir şekilde adapte sorunu yaşamaması için özellikle tasarlanan otel, köpek yabancılık çekmeden hızlı bir şekilde uyum sağlanması mümkün olmaktadır. Köpeklerin rahat edebilmesi için odalarda yer alan, aydınlatma ve ısıtma işlemleri özel bir şekilde ayarlanmıştır. Dünyacı ünlü köpek mamaları ile beslenen köpekler, ırklarına uygun şekilde hazırlanan yemler ile bakımları yapılmaktadır. Gün içerisinde köpeklerde oluşabilecek herhangi bir rahatsızlıktan dolayı otelde yer alan uzman veteriner hekim tarafından anında müdahale edilmesi sağlanmakta.

Köpeğiniz olası bir sağlık sorunu ile karşılaştığında hijyenik bir ortamda tedavisi gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Gözünüzün arkada kalmaması için tüm ayrıntıları dikkate alan otel personelleri, kopeğinizi sizden iyi bakılmasını sağlamakta ve ayrıca verdiği eğitimler sayesinde de köpek temel eğitimlerini almış olmaktadır. Uzun iş seyahatine veya kısa süreli şehir dışına çıkan ve köpeği yanında götürmesi mümkün olmayan kişiler köpeklerini uygun fiyata çekmeköy kopek oteline bırakarak içleri rahat bir şekilde işlerini gerçekleştirmektedirler. Ayrıca istedikleri vakit otel personelleri ile iletişime geçerek köpekleri hakkında tüm bilgileri almaları da mümkün olmakta. Köpeğinizi teslim etme sırasında önemli bir sağlık sorunu veya sevdiği bir durum varsa personelleri bildirmeniz köpeğiniz açısından son derece önemlidir.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz