Nasıl ki çalışan kişilerin çocuklarını bırakacağı kreşler mevcut ise evde baktığımız hayvan dostlarımız için de bakım otelleri, pansiyonları, çiftlikleri bulunuyor. Köpeklerimiz burada hem eğitim görmekte hem de güvenle emanet edip bırakabileceğimiz merkezlerdir. Bunlardan biri de İstanbul Esenyurt ilçesinde yer alan Esenyurt Köpek Eğitim Çiftliği olarak hizmet veriyor. Son derece profesyonel ve eğitimli uzman köpek bakıcıları tarafından düzgün ve geniş bir ortamda köpeğinize temiz ve ferah bir şekilde bakılıyor. Zira evde bakılan hayvanlarımız tıpkı çocuklar gibi ilgi ve bakıma muhtaçlar. Bir yere giderken nasıl ki çocuklarımızı evde tek bırakamıyorsak köpeklerimiz için de aynı durum söz konusudur. Bu nedenle bu bakım çiftliklerinin yeri ve önemi çok çok önemlidir. Son derece ferah ve geniş olan bu çiftlikte köpeğiniz rahat edecektir.

evde köpek eğitimi

Verilen Hizmetler

İstanbul Esenyurt ilçesinde yer alan bu çiftlikte verilen bir takım hizmetler bulunuyor. Esenyurt Köpek Eğitim Çiftliği köpeklere bakım ve ağırlama hizmeti vererek büyük kolaylık sağlıyor. Gerek çalışan kişilerin gerekse yurt dışı seyahatleri olan kişilerin rahatlıkla köpeklerini emanet edebileceği bir merkezdir. Köpek dostlarımızın bu merkezde her türlü ihtiyacı karşılanıyor. Böylelikle sahiplerinin aklı geride kalmıyor. Saatinde yemek servisi bulunuyor. Böylelikle sağlıklı bir biçimde beslenerek günü tamamlamış oluyorlar. Ayrıca çiftlikte her köpek için 15 m2 alan ve içinde kulübesi bulunuyor. bu sayede de kendilerine ait bir dinlenme yerleri olmuş oluyor. Rahatlıkla tek başlarına uyuyup dinlenme imkanı bulmuş oluyorlar. Tuvaleti için özel bakıcısı bulunuyor. Çok büyük bir tesis olduğundan dolayı köpek dostlarımız için yeterli alanlar fazlası ile bulunuyor.

Esenyurt Köpek Eğitim Çiftliği

Bunlar oyun alanları, yazın serinlemeleri için yapılan oyun havuzları, kendilerinin ait oda imkanı gibi onları mutlu edecek ve rahat hissettirecek alanlardır. Bu oyun havuzları sayesinde de günlük streslerini oyun oynayarak atmış oluyorlar. Siz yokken sanki evindeymiş gibi konforlu ve düzenli bir bakım ile köpeklerinize evinizdeymiş gibi bakılıyor. Bu bakım merkezleri sayesinde artık köpeğinizi kime emanet edeceğinizi düşünmenize gerek kalmıyor. Hem eğitim alıp, hem düzenli olarak yeme ihtiyacı karşılanıyor hem de ev konforu yaşamış oluyorlar. Böylelikle kendilerini ihmal edilmiş ve yanlız hissetmeden bir gün geçiriyorlar. Gün sonunda ya da seyahatten döndüğünüzde mutlu bir köpek teslim alıyorsunuz. Diğer türlü bu tarz merkezler olmasa köpeğinizi emanet edeceğiniz herhangi bir kişi köpeğinizi bu kadar mutlu edemeyecektir. Eğitimli uzman kadrosu ile hizmet veren bu merkezler sayesinde mutlu köpekler teslim alıyorsunuz. Ve içiniz rahat bir şekilde köpeğinizle birlikte evinize dönüyorsunuz.

Köpek Çiftliği Neden Gerekli

Aynı çocuklarımız gibi evde baktığımız hayvan dostlarımızın bakımı da çok önemlidir. İşe giderken, seyahatlere giderken köpek dostlarımızı rahatça emanet edebileceğimiz merkezlerdir. Bu ihtiyacın eksikliğini çeken Esenyurt’ ta ki köpek sahipleri ve dostları için Esenyurt Köpek Eğitim Çiftliği kuruldu. Hayvan severlere en kaliteli hizmeti sunuyor. Uzman bakıcılar tarafından sanki kendi evindeymiş gibi bakılan köpekleriniz asla ardınızdan yaşlı gözle bakmayacak şekilde ağırlanıyor. Gözünüzün arkada kalmayacağı şekilde köpek dostlarınızı rahatlıkla emanet edebileceğiniz bir çiftliktir. Onların da siz yokken bakıma ve sevgiye ihtiyacı var. Bu tarz eğitim çiftlikleri artan talebe göre hemen her şehirde ve semtte giderek hızla yaygınlaşmaya başladı. Çocuklarımız gibi evde bakılan hayvan dostlarımızın da ilgiye, şefkate ve özene ihtiyacı var. Bu nedenle artık amatör bir biçimde değil gayet profesyonel olan bu köpek çiftliklerine rahatlıkla hayvan dostlarınızı emanet edebilirsiniz. Kesinlikle aklınız kalmasın. İşinize ve seyahatinize rahatlıkla gözünüz arkada kalmadan gidebilirsiniz.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz