Köpek Eğitimi Hizmeti Veren Yerler;
Sadık dostlarımız olan köpeklerin de tıpkı bebek doktorlarımız gibi eğitime, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeye ihtiyaçları vardır. Her şeyden önce, köpeğin yeme, içme, tuvalet gibi temel ihtiyaçlarını düzenli ve uygun şekilde karşılayabilmesi için beden eğitimi alması gerekir. O halde onun terbiyeli ve terbiyeli olması, cemiyet içinde yaşaması esastır. Köpek sahibi eğitimi bir yere kadar yeterli olabilir. Ancak çocuklar nasıl eğitim ve öğretim için okula gönderiliyorsa, köpeklerinin de bir köpek eğitim okulunda profesyonel eğitmenler tarafından yetiştirilmesi gerekmektedir. Çünkü köpeğin erken yaşlarda yaşayacağı davranış bozuklukları, hayatı boyunca sıkıntılı bir yaşama yol açabilir. Bu nedenle köpeklerle sağlıklı ve kalıcı bir dostluk kurmak istiyorsanız onları eğitirken dikkatli olmalısınız.

Güvenin Adresi, Bayramoğlu Köpek Eğitim Merkezi
Oldukça geniş ve ferah bir eğitim alanı ile her türlü köpek eğitimi ve bakımı için kaliteli bir hizmet anlayışına sahiptir. Köpek sahipleri, uzun süreli tatil veya iş gezilerinde ya da mecbur kaldıklarında köpeklerini güvenli bir yerde bırakmak isterler. Tüm köpek sahipleri, köpekleri için endişelenmeden tatillerini veya iş gezilerini rahatlıkla geçirebilirler. Bu profesyonel bakım hizmetleri; Sadece uzun mesafeli seyahatlerde değil, hayatın her anında, eğitimle ilgili her türlü soru veya sorunda yardım almak için güvenilir bir merkezdir.
Bayramoğlu Köpek Eğitimi Merkezi’nden iletişime geçilir ve adrese profesyonel bir köpek eğitmeni geldiğinde köpek teslim edilir. Köpeği serbest bırakırken köpek sahibi başvuru formunu eksiksiz doldurmalıdır. Doldurmanız istenen bu formda sadık dostunuzun daha önce geçirmiş olduğu hastalıklar ve sağlık durumu hakkında bilgi istenir. Verilen bu bilgiler eğitimi konusunda dikkate alınır.

Bayramoğlu Köpek Eğitim Merkezi’nde Kaliteli Eğitim
Bayramoğlu Köpek Eğitimi Merkezi’nde ırk kısıtlaması yoktur. Her cinsten köpekler eğitim merkezimizde konaklayabilir. Köpeklerin eğitimi ve bakımı ile uğraşan profesyonellerin o eğitim ve bakımla ilgili belgeleri vardır.
Bir köpeğin mamasını değiştirirken bağırsak enfeksiyonunun neden olduğu ishalin oluşmasını önlemek için, düzenli köpek maması sunulmalıdır.Köpek sahiplerinin köpeği teslim etmeden önce Bayramoğlu Köpek Eğitimi Merkezi‘ni ziyaret etmeleri ve bakım ünitesi ile görüşmeleri normaldir.

Uzman Kadrosu İle Bayramoğlu Köpek Eğitimi
Bayramoğlu Köpek Eğitimi Merkezi’ndeki köpekler arasında; Köpek sahipleri, diyetlerine hangi vitaminleri veya besin takviyelerini dâhil etmeleri gerektiği konusunda bu durumları bir profesyonel ile paylaşmalıdır. Bu uyarı ve bilgiler doğrultusunda köpeklere teslim edilen mamalar uzman kontrolünde denetlenir. Köpekler ilk atanır atanmaz, eğitim durumlarını anlamak için test yapmaları istenecektir. Bu testlerin amacı; Okul statüsü gözlenen köpekleri okul durumlarına göre gruplandırmayı amaçlar.
Köpeklere ilk uygulanan eğitim itaat eğitimidir. Eğer bu konuda köpek yetersizse ilk önce itaat eğitimi verilir. Eğer bu konuda eğitim almış köpekler varsa onlara seviye kontrol testi yapılır. İleri itaat eğitimi sırasında belirlenen itaat düzeyine başarıyla ulaşan Köpekler. Birçok yarışma programı düzenlenir ve sosyalleşme garanti edilir.

Köpekler Nasıl Eğitilmelidir?
Köpek eğitimi köpeğin cinsine, yaşına ve kişiliğine göre yapılmalıdır. Çünkü her ırkın kendine has davranış kalıpları vardır. Köpeğin yaşı, eğitimi için çok önemlidir. İnsanlar nasıl erken yaşta eğitiliyorsa,köpekler de 23 aylık olduklarında gerekli eğitimlere ihtiyaç duyarlar.
Köpeğin 6 aylık olana kadar alacağı eğitim çok sağlıklı ve uzun ömürlü olacaktır. Elbette bu, büyük köpekleri eğitmenin imkânsız olduğu anlamına gelmez.
Bayramoğlu Köpek Eğitimi Merkezi’nde Her yaştan köpek eğitilebilir ancak daha fazla çalışma ve zaman gerektirir. Köpek eğitiminde mutlak şiddete izin verilmemelidir. Şiddet, köpekte daha saldırgan davranışlara yol açacaktır. Aktif eğitim olarak bilinen ödül sistemi ile eğitimde pek sağlıklı değildir. Bu yöntemle köpek yozlaşmaya ve tüm davranışlarını beklemeye alışır.Köpek eğitimi konusunda kurumuzdan uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz