İstanbul iline bağlı Tuzla ilçesi, Anadolu yakasında bulunan sınır bölgesidir. İnsan açısından çok kalabalık bir nüfusu olmasa da hayvan sever halkı sebebi ile sokak hayvanları konusunda hassaslaşmış bir bölgedir. Türkiye genelinde artış gösteren ve yoğunluk olarak İstanbul’da bulunan köpek otelleri, köpek sahiplerine her konuda yardımcı olarak zorlaşan hayat şartlarında da köpekleri için en büyük desteklerdir. Semtte bulunan Köpek oteli Tuzla İstanbul, köpek sahipleri açısından da kaliteli hizmet vererek köpeklere en iyi şekilde bakımı ve konforu sağlayan en iyi otellerden biridir. Köpek bakımı konusunda hassas personelleri ve uzman veterineri ile acil durumlarda köpeklere kucak açarak kaldıkları süre zarfında en iyi şekilde zaman geçirmeleri konusunda hassastırlar.

Köpek Oteli Tuzla İstanbul

Köpek Oteli Tuzla İstanbul

Hayvan sahiplenmek bazı kesimler tarafından bir ihtiyaç gibi görülse de aslında keyif veren bir aktivitedir. Hayvan sahiplenmek gün içinde yaşanan stresi geride bırakarak kişinin sorumluluk almasında da etkilidir. Hayvan bakımı çoğu kişi tarafından kolay gibi görünse de zor ve hassas davranılması gereken bir iştir. Günümüz şartlarında yoğun iş günleri ile iş seyahatleri artış gösteren durumlardır. Bu denli yoğunluğun içinde köpek sahipleri, köpeklerine gereken ilgiyi ve bakımı gösteremezler. Bundan şikayetçi oldukları zaman da en iyi çare köpek otellerindeki kaliteli hizmetten faydalanarak köpek için de kısa bir tatil imkanı sağlamaktır. Aynı zamanda günümüzde pek çok tatil alanlarında da köpekler kabul edilmediğinden tatil seyahatleri süresince de köpekler için en iyisini istemek köpek sahiplerinin vazgeçilmez düşünce tarzıdır. Köpek otelleri konforlu özel odaları, oyun hizmeti, bakım seansları ve aktiviteleri ile köpeklerin yaşayabilecekler en güzel günlerin olanağını sağlıyor. Kayıt altına alınan köpekler sırayla sağlık kontrolünden geçerek uygun görüldükten sonra özel odalarda ağırlanır, ev konforu sağlanmaya çalışarak köpek sahiplerinden uzakta oluşu bastırılır. Belli saatlerde, günde 3 kere yemek verilir.

Bunun yanında kalan saat dilimlerin oyun alanlarından faydalanarak arkadaş edinme imkanı sağlanır. Sıcak havalarda yüzme havuzları ile eğlenceli vakit geçirebilir, açık havada özgürce gezebilirler. Çalışan personeller eşliğinde günde iki kez dışarı çıkarılır ve gezme imkanı sağlanır. Aynı zamanda kaldığı süre içinde tırnak ve tüy bakımı yapılır, banyo yaptırılır. Köpekler için en çok dikkat edilen husus hijyendir. Bu nedenle ortak oyun alanları ve özel odaları sık sık temizlenir. Ortak alanlarda veteriner gözetiminde olduklarından sağlıkla ilgili bir sıkıntıdan şüphelenildiği taktirde derhal gözetim altına alınır. Köpek otelinde konaklayan köpek müşterilere farklı bakım hizmetlerinden veya eğitimlerden uygun fiyatlar ile yararlanma imkanı sunulur. Yavru köpekler için uygun fiyatlara tuvalet ve itaat eğitimi verilebilir. Bu gibi pek çok hizmet ve personellerin hassasiyeti ile köpek sahibinden sonra bakım konusunda güvenebilecekleri en doğru adreslerdir.

Tuzla Köpek Oteli Hizmetleri

Tuzla’da ikamet eden köpek sahiplerinin köpeğinden uzaklaşması gerektiği acil durumlarda, köpeklerini emanet edecekleri güvenilir birini bulamadıklarında gönül rahatlığıyla teslim edebilecekleri ideal köpek yaşam merkezidir. Tuzla köpek pansiyonu, 8 dönüm açık hava, yeşil bahçesiyle köpekler için özgür gezme ve oyun oynama imkanı sağlıyor. Aynı zamanda farklı köpekler için sosyalleşmesi için de iyi bir adımdır. Uzman kişiler tarafından oyun alanlarından günün belli saatlerinde aktiviteler yapılarak oyunlar oynanıyor. Ve aktiviteler köpek gelişimi konusunda çok önemli etkilere sahiptir. Oyun zamanları dışında günde iki kere dışarı gezdirilmeye çıkarılan köpeklerin diğer ihtiyaçlarının karşılanması için olanak sağlanıyor. Her gün belli saatlerde köpeğin daha sağlıklı bir şekilde yaşam sürmesi adına tüy, tırnak, kulak ve göz temizlikleri yapılır.

Her gün, köpeklere özel belirlenen beslenme saatlerinde uygun besin içerikleri sunulur. Her köpek beslenme saatinde bireyseldir, köpeklerin arasında yaşanacak tartışmaların önüne geçmek için bu şekilde uygulanır. Temel hizmetler dışında ekstra ücretlerle eklenecek itaat eğitimleri, yavru köpek eğitimleri veya köpek eğitimleri mevcuttur. Bu eğitimler, alanında uzman, deneyimli ve havyan sevgisi olan kişiler tarafından verilir. Temizlik konusunda özel hassasiyet gösteren Tuzla köpek oteli, köpeklerin kaldıkları özel odaların ve ortak alanların her gün temizlenmesi konusunda özen gösterir.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz