Bakırköy İstanbul’da Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir. Marmara denizinin kuzey doğu sahillerine sahip Bakırköy, Çatalca Yarımadası üzerinde İstanbul’un nezih bir semtidir. Türkiye’de en fazla ziyaret edilen şehir olan İstanbul’da, çok farklı özellikleri ve gezilecek yerleri ile dikkat çeken Bakırköy her anlamda gelişmiş ve ulaşılabilir bir ilçedir. Son yıllarda insanların ihtiyaç duyduğu köpek pansiyonları da Bakırköy ilçesinde bol miktarda mevcuttur. Köpek pansiyonu Bakırköy adresi arayan herkes istediği standartlara uygun bir pansiyon bulabilir. Bakırköy sakinlerinin köpek sevgisine destek olan bu pansiyonlar ayrıcalıklı özellikleri ile hem evcil hayvanların bakımını sağlamakta; hem de sahiplerinin gönül rahatlığıyla köpeklerini bırakabildiği bir yer olmaktadır.

Köpek Pansiyonu Bakırköy Adresi

Köpek Pansiyonu Bakırköy Adresi

İnsanların hayatına anlam ve tat katan köpeklerin dostluğunu herkes bilir. Evin neşesi, çocukların arkadaşı, yalnızlığa derman olan köpekler insanlara olan sadakati ile hem mutluluk veren hem de güven veren bir dosttur. Evcil hayvan beslemenin bu sebeplerle yaygınlaştığı günümüzde hayvanları her zaman yanında bulunduramayan sahipler içinde farklı ihtiyaçları doğurmuştur. İş seyahati, tatil, bayram, ev taşıma ya da hastalık gibi durumlarda belirli bir süre köpeğine bakamayan hayvan severler evde bulunmadıkları süre içinde köpeklerine bakacak birini ararlar. Özel ilgi ve bakım gerektiren bu hayvanları her zaman herkese bırakmak pek mümkün olmayabilir. Dostlarına önem verenlerin ortaya çıkan bu sorunun çözümü köpek pansiyonlarında yatmaktadır.

Köpek pansiyonları evcil hayvanların günlük bakımlarının, sağlık kontrollerinin ve sahibinin isteği üzerine eğitimlerin yapıldığı bir yer olma özelliğindedir. Kısa ya da duruma göre daha uzun sürelerde bu otellerde konaklayan köpekler ferah ortamları ve sağlıklı beslenme şekilleri ile evlerindeki ortamı yakalayabilmektedir. Özel olarak ayrılan odalar, günlük olarak yapılan spor ve aktiviteler sayesinde sahibinin köpeğine sunduğu şartları aratmadan hizmet veren bu köpek pansiyonları; bünyesinde çalıştırdığı veterinerler sayesinde de köpeklerin sağlığı açısından herhangi bir problem oluşmasını engelliyorlar. Ayrıca pansiyonda konaklayan diğer köpeklerin birbirlerine zarar verme ihtimali göz ününde bulundurulduğundan her köpekle ayrı ayrı ilgilenilir ve özel hizmet verilir.

Bir ihtiyaç olan bu konaklamaların çok fazla bir bütçe gerektirmemesi de tercih edilmesi açısından önemlidir. Köpeklerin eksiksiz bir şekilde bakımının yapılması ve sahibinin gözünün arkada kalmaması için verilen bu hizmet Bakırköy ilçesinde de birçok pet oteli tarafından verilmektedir.

Köpek Pansiyonlarının Şartları Nelerdir?

Evcil hayvan sahipleri için çok değerli olan bu dostların köpek pansiyonlarında konaklamaları için bir takım şartlar vardır. Tarım Bakanlığı bünyesinde ve kontrolünde çalışan bu pansiyonlar misafir kabul ettikleri köpeklerin sağlık durumları ile de yakından ilgilenirler. Çünkü kimse biricik köpeğinin hastalıklı başka köpeklerle bir arada bulunmasını istemez. Rahatsızlığı olan bir köpeğin bulunduğu ortamda hem diğer köpekler hem de çalışan ve hayvan severler risk altındadır. Otel yetkilileri de köpek sahipleri de böyle bir durumun oluşmasını istemezler. Bu nedenle aşı kartı olan ve düzenli tahlilleri yapılmış köpekleri kabul ederler. Eğer eksik aşısı veya tahlili varsa yardım aldığı veterinerler tarafından kontrolleri yaptırılır, daha sonra konaklaması için gerekli işlemlere geçilir.

Bakırköy’deki Köpek Pansiyonları

Bakırköy gelişmiş şehir yapısıyla evcil hayvan konaklama konusunda havyan severlere birçok seçenek sunuyor. Hem rutin bakımların yapılması hem de verilecek özel eğitimlerle çok büyük kolaylık sağlayan Bakırköy köpek pansiyonları; düzenli gelen misafirleri için de kampanyalı ve özel üyelikler oluşturuyor. Köpeklerin bakımı kadar sağlığı ile de yakından ilgilenen Bakırköy’deki bu köpek otelleri hayvanları rahatça hareket edebileceği geniş alanlar oluşturuyor. Uzman kadrosu ve veterinerleri ile kusursuz hizmet veren bu pansiyonlar havyan severlerin dostlarını güvenle bırakabileceği bir olmayı hak ediyor. Köpek pansiyonu Bakırköy adresi arayan herkes dilediği şartlarda pansiyon seçeneği ile karşılaşır.

 

 

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz