Günlük bakımları,ihtiyaçları,sorumlulukları size ait olan çocuklarınızdan farklı görmediğiniz evcil hayvanlarınızı; şehir dışı ve yurt dışı seyahatler yapmak zorunda olduğunuz zamanlarda onlara sizin gibi bakacak güvenilir ellere emanet etmek istersiniz. Ailelerimizin birer bireyi haline gelmiş olan hayvanlar,yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilmek için muhakkak ki sahiplerine ihtiyaç duyarlar. Sahipleri de onları hiç yalnız bırakmaz ve sürekli ihtiyaçlarını giderirler. Ancak bazı durumlarda maalesef onları evde yalnız bırakmak hatta belki birkaç günü bulabilecek sürelerde yaşamlarını sürdürmelerini beklemek zorunda kalınabilir. Tatiller yada gidilme zorunluluğu olan iş seyahatleri bu zorunlulukların başında gelir. Onları alışık olmadıkları küçücük kafeslerin olduğu pansiyonlara bırakmak yerine kendilerini evinde hissedebilecekleri ve rahat rahat dolaşabilecekleri köpek pansiyonlarına bırakabilirsiniz.

Köpek Pansiyonu Beylikdüzü Fiyatı

Köpek Pansiyonu Nedir

Evcil hayvanları konusunda hassas olan kedi ve köpek sahipleri onlardan ayrılmak zorunda oldukları zamanlarda en iyi şartlarda bakımlarının sağlanmasını istemektedir. Bu sebeple küçük dostlarını,yaşam alanlarının kafeslerle kısıtlanmayacağı köpek pansiyonlarına bırakarak gönül rahatlığı ile seyahatlerini gerçekleştirmektedirler. Evcil hayvanların köpek pansiyonlarında geçirdikleri zaman zarfında sahiplerinin talepleri doğrultusunda farklı hizmetler alabilmektedir. Bazı hayvanlar sahiplerinin seyahatlerinden dönmelerini beklemek için bu otellere bırakılırken,bazıları ise temel itaat eğitimi alması için bu otellere bırakılabilir.

Köpek Pansiyonlarının Özellikleri

Kedi ve köpeklerin rahatça dolaşabilecekleri güvenli bahçelerin yanı sıra geniş oyun alanları,aktivite bölümleri,kendilerine özel yatak ve minderlerin bulunduğu alanlar mevcuttur. Yemek ihtiyaçları ise sizin ve küçük dostlarınızın tercihine göre hazırlanmaktadır. Kuru mama ile beslenenlere kuru mama,ev yemeği tercih edenlere ev yemekleri,diyet yapan ya da herhangi bir rahatsızlığı bulunanlara da yine sizin bilginiz dahilinde mamalar hazırlanıyor.

Veteriner hekimlerin gelen evcil hayvanların aşı kartlarını kontrol ettikten sonra eksik aşıların bulunması durumunda evcil hayvan sahiplerinin onayı dahilinde eksik aşıların tamamlanması sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra her türlü ilaç ve tıbbi ekipmana sahip pet otelleri,beklenmedik rahatsızlıklar ve istenmeyen durumlarda acil müdahale imkanına sahiptir.

Pet kuaför hizmetleri,güzellik ve tüy bakımı,tırnak kesimi,diş temizliği,kirlenme durumunda yıkama hizmeti gibi hizmetler de pet pansiyonlarının evcil hayvanlarınız için verdiği hizmetler arasında yer almaktadır. Evcil hayvanınızı uzaktayken görmek istemeniz durumunda online kamera sistemi ile istediğiniz zaman onları görebileceğiniz köpek pansiyonları da bulunmaktadır.

Evcil hayvanınızı bırakmak istediğiniz otelin verdiği hizmet kalitesine göre transfer imkanı bulunan pet otelleri de tercih edebilmeniz mümkün. Küçük dostlarınızı taşımak için gerekli aracınız mevcut değilse ya da aracınız onları taşımak için uygun koşullara sahip değil ise pet pansiyonunun transfer hizmetini kullanmak işinizi kolaylaştırabilir.

Köpek Pansiyonu Beylikdüzü Fiyatı

Verilen özel hizmetler,otelin sahip olduğu imkanlar doğrultusunda; kadrosundaki veteriner hekimlerin,evcil hayvanların bakımlarıyla ve temizlikleri ile ilgilenen elemanların özelliklerine göre pet otel fiyatları farklılık göstermektedir. Günlük kuru mama,yaş mama,her gün yapılan rutin veteriner muayenesi,bahçede ve genel alanlarda yapılan yürüyüşler,egzersiz saatleri,diş temizliği, tırnak kesilmesi, kirli ise yıkama işlemleri konaklama ücretine dahil olan hizmetler arasında yer alırken; transfer ücreti, pet kuaför hizmetleri, güzellik ve tüy bakımı, eksik olan aşıların tamamlanması, temel itaat eğitimleri, hasta olanlara özel bakım ve ilaç uygulamaları ekstra ücrete tabi olan hizmetler arasında yer almaktadır. 30-40 TL den başlayan köpek pansiyonu Beylikdüzü fiyatı bölgedeki merkezlerin sayılarının artması,özellikle lüks köpek pansiyonlarının açılması ile birlikte günlük 100-150 TL ye kadar çıkmaktadır. Bu fiyatlar yılın belirli dönemlerinde yoğun talep görmesi sebebiyle artış gösterebilmektedir.Bulunduğunuz şehir veya bölgeninde fiyatlara etkisi olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

Köpek Pansiyonları Bulunan Merkezler

Sayısı her geçen gün artan köpek pansiyonları öncelikle büyük kentlerde ve yazlık mekanlarda olduğunu söylemek gerek. Bununla beraber yavaş yavaş küçük dostlarımızla ilgili farkındalığın ve duyarlılığın artması neticesinde yurt çapında sayıları bir hayli artmıştır.Bölgenizdeki ve Beylikdüzü’ndeki köpek pansiyonlarını internet üzerinden kolayca bulup irtibata geçebilirsiniz.

 

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz