İstanbul Beykoz semtinde köpek pansiyonu olarak hizmet veren firmamız can dostlarınızın güvenilir adreslere emanet edilmesini sağlamaktadır. Beykoz’da köpek pansiyonu olarak köpeklerin belirli sürelerde sahiplerinden ayrılması gerekirse bakımlarını üstlenmekteyiz.

Biliyoruz ki can dostlarınıza göstermemiz gereken özen her şeyden önemlidir. Onları herhangi bir özel durumda emanet edeceğiniz yerler de bu dikkate değer yerler olmalıdır. Can dostlarınızın beslenmesi, eğitimi, bakımı gibi pek çok konu hassasiyet ile gerçekleştirilmelidir.Beykoz Köpek Pansiyonu olarak ise köpeklerin her türlü bakımlarını titizlik ile gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir özel durumunuz olduğunda köpeklerinizi gönül rahatlığı ile bizlere emanet edebilirsiniz.

Beykoz Köpek Pansiyonu Özellikleri

Beykoz Köpek Pansiyonu olarak bu alanda hizmet veren firmamız köpeklerin rahatını düşünen bütün ayrıntıları bünyesinde bulundurmaktadır. Köpeklerin bulunduğu ortamlar sık sık havalandırılmaktadır. Ayrıca köpeklerin beslenmesi konusunda ve eğitimi konusunda da hizmet vermekteyiz.

Pansiyonumuza köpeğinizi emanet etmeden önce sizlerden sağlık kontrollerini,aşılarını talep etmekteyiz. Böylelikle köpeğinizin herhangi bir sağlık problemi var ise buna göre önlem almaktayız. Sizin köpeğiniz dışında başka emanet edilen köpeklerde herhangi bir hastalık durumu var ise bunun köpeğinize bulaşmaması için de bu sağlık kontrolleri çok önemlidir. Ayrıca firmamızda çalışan bütün arkadaşlarımız köpek bakımı ve eğitimi konusunda bilgili kişilerden özenle seçilerek oluşturulmaktadır.

Köpek Pansiyonunda Köpekler Nasıl Beslenir?

Can dostlarınızın en önemli dikkat edilmesi gereken konularından bir tanesi beslenmeleridir. Beykoz Köpek Pansiyonu olarak köpeklerin beslenmesi konusunda kullandığımız ürünlerde en üst kaliteyi tercih etmekteyiz. Can dostunuzun beslenmesinde düzenli olarak hizmet etmekteyiz. Fakat yine de köpeğinizin beslenmesi ile ilgili özel bir mama bulunuyor ise mutlaka bunun bilgisini tarafımıza vermelisiniz.

Ayrıca beslenme düzeni ile ilgili bazı ırklarda farklı prosedürler gerekebilir. Bu tarz bir talebiniz var ise de firmamıza bunu bildirmeniz yeterlidir. Sizlerin talep ettiğiniz her türlü özelilgiyi köpeğinize göstermekteyiz. Ayrıca köpeğinizin bakımları için gerekli olan vitamin, mineral veya ekstra başka bir ürün var ise bunu da tarafımıza teslim etmeniz halinde eğitim düzeninde bu bakımları da gerçekleştirmekteyiz.

Beykoz Köpek Pansiyonu ve Eğitimi

Beykoz Köpek Pansiyonu olarak köpeğin eğitilmesi konusunda da hizmet vermekteyiz. Can dostlarınızı herhangi özel bir sebepten dolayı bizlere bıraktığınız zaman eğitim talebiniz var ise bunu da vermekteyiz. Köpekler için temel seviye,orta seviye veya üst seviyede eğitimler verebiliyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı köpeğinizi bize bırakmanız gerekmiyorsa bile sadece eğitim amacıyla firmamıza uğrayabilirsiniz.

Beykoz Köpek Pansiyonu eğitim konusunda bilgili bir ekibe sahiptir. Her ırkın kendine göre özellikleri bulunuyor. Bu özellikler köpeğin yaş durumu gibi birçok faktör göz önüne alınarak köpeğinizin eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimlerin sonunda köpeğinizdeki değişimleri fark edecek ve çok mutlu olacaksınız.

Beykoz Köpek Pansiyonu Eğitim Fiyatları

Genel manada firma olarak köpeklerin evinizin rahatlığında kalmasını sağlamaktayız. Eğer köpeğinizin ayrılık süreci ile ilgili göstereceği ekstra bir tepki durumu var ise bunları da firmamıza paylaşmanız candostunuzunrahatı için çok önemlidir. Bunun dışında köpeğinizle ilgili gönlünüz rahat bir şekilde istediğiniz seyahate çıkabilirsiniz. Gereken her şeyi firmamız özen ve dikkat ile gerçekleştirecektir.

Sunacağımız içerikler ve birçok faktör fiyatları doğrudan etkilemektedir. Bu yüzden Beykoz Köpek Pansiyonu fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi firmamızla iletişime geçtikten sonra öğrenebilirsiniz.Sizlere hem sunacağımız hizmetler hem fiyatlar konusunda ayrıntılı bilgileri yüz yüze olarak da aktarabiliriz. Böylece köpeklerin barınacağı yerleri de görüp gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz