Aylık Köpek Pansiyonu evcil dostunuzun sizin onun yanında olamadığınız özel durumlarda yokluğunuzu hissetmeden temel ve zaruri ihtiyaçlarını en kaliteli düzeyde alabileceği, sosyal olarak en üst düzeyde vakit geçirebileceği bir zaman dilimi içerisinde yaşamalarını sağlayan evcil hayvanlarınız için özel olarak kurulan işletmelerin genel adıdır. İnsanların kaldığı otel anlayışının en genel hatları ile evcil dostlarınız için uyarlama hali olduğunu söylemek en doğru genelleme olacaktır. Sizin yanınızda olmadığınız bu istenmeyen zaman diliminde evcil dostunuz en kaliteli şekilde barınma hizmeti alacak, en kaliteli ve besin değeri yüksek mamaları yiyecek, en büyük kafeslerde konaklayacaktır. Bunların dışında kalan en iyi eğitmenlerden bazı eğitimleri alacak ve faklı hemcinsi olan köpeklerle sosyal vakit geçirecektir.

Köpek Pansiyonu Hizmeti Alırken Doğru Pansiyonu Seçin

Aylık Köpek Pansiyonu hizmeti alırken Aylık civarında bu hizmeti veren firmaları en ince ayrıntısına kadar araştırmak gereklidir. Çünkü evcil hayvanınız yerine göre sizin ailenizin bir parçasıdır. İstanbul gibi büyük şehirlerde git gide sayıları artan bu firmalar belirli asgari hizmet ve kalite düzeyini evcil hayvanınıza sağlaması gerekir. İlk olarak köpek pansiyonu hizmeti almak zorunda kaldığınız firmanın ruhsatını ve diğer kalite kontrol, yasal belgelerini görmek istemelisiniz. Bu tür özel belge ve yetkinliklere sahip olmayan firmalarla asla çalışılmamalı, evcil dostunuz bu tür eksik kurumlara emanet etmemelisiniz. Evcil dostunuzun vakit geçireceği köpek pansiyonunun her yerini gezin. Zaten kaliteli hizmet veren şeffaf bir firma ise sizin bu isteğinizi asla geri çevirmeyecektir. Evcil dostunuzun oyun ve eğitim alanlarını da gezmeniz gerekmektedir. Köpek oteli hizmetine kıyasla köpek pansiyonu hizmeti bu konular biraz daha dar tanımlıdır. Evcil dostunuzun mama bilgileri, hassasiyeti gibi ince ve önemli ayrıntıları vermekten çekinmeyin. Ekstra veteriner hizmeti olup olmadığını sormayı ihmal etmeyin.

Köpek Pansiyonları Belirli Asgari Kalite Düzeyinde Olmalıdır.

Aylık Köpek Pansiyonu olarak müşterilerine karşı belirli düzeyde asgari kaliteyi müşterilerinize ve evcil dostlarınıza karşı sağlamakla yükümlüdür. Sayıları git gide artan bu kurumlar özel izin belgeleri olan kurumlardır. Temel veteriner hizmeti, eğitmen kadrosu ve diğer teknik işler için özel bir ekibi olan kurumlardır. Bir de alacağınız köpek oteli hizmetinin kaliteli olmasını istiyorsanız sağlam referansları olan firmaları tercih etmelisiniz. Evcil dostlarınızın beslenme, barınma, eğitim ve sosyalleşme hatta asgari düzeyde sağlık hizmetini en kaliteli olmasa bile asgari düzeyde köpek oteli olarak vermesi gerekir. Her ne kadar sizinle geçirdiği kadar olmasa da sizden ayrı kaldığı zamanı en kaliteli şekilde geçirmesini sağlamalıdır.

Köpek Pansiyonu Eğitimleri

Aylık Köpek Pansiyonu hizmeti veren firmalar genellikle eğitim konusunda köpek otellerine kıyasla daha az kapsamda eğitim verse de evcil dostunuzun eğitmenle oynayacağı özel oyunlar ve egzersizler bakımından daha yoğun bir süreç geçirecektir. Eğitmen ya da özel eğitim veren personellerle evcil dostunuz kaliteli vakit geçirecektir. Ayrıntılı bilgi için Aylık civarında hizmet veren firmamızı araştırabilirsiniz.

Köpek Pansiyonu Fiyatları

Aylık Köpek Pansiyonu fiyatları her ne kadar belirli bir fiyatı yoktur. Her köpek pansiyonu verdiği hizmetin çeşitliliği, konumu, hizmet kalitesi gereği farklı özeliklere sahiptir. Verilen hizmet belirli düzeyde ve nitelikte olan firmaların ücretleri de birbirine yakın olacaktır. Aralarındaki rekabet gereği ve sayılarının günden güne arttığı düşünülürse köpek pansiyonu fiyatları olarak birbirlerine yakın fiyat vermek zorundadırlar. Pansiyondaki kafeslerin büyüklüğü, tesisin genel özellikleri, tesisin büyüklüğü, eğitmen kadrosu ve evcil dostunuzun onunla geçireceği geniş vakit dilimi gibi daha nice özellik alacağınız pansiyon ücretini belirler.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz