Köpek sahiplerinin Maltepe sahil civarlarında ikamet etmeleri köpek besleyenler yönünden büyük bir ayrıcalık taşıyor. Birçok semte nazaran oldukça yeşil alana sahip olan Maltepe, köpek sahiplerinin köpeklerini özgürce gezdirip dolaştırabilecekleri ideal ortamlara sahiptir. Köpek eğitimi için de oldukça ideal olan bu alanlarda kendine özel bir mekan yaratan Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği; köpeklerinin eğitiminde yetersiz kalan köpek sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çok kaliteli hizmetler sunuyor.

Köpek eğitim pansiyonu ve köpek eğitim merkezi tarzındaki birçok kuruluş köpeklere aynı anda hem konaklama hem de eğitim sunma konularında oldukça güzel hizmetler sunuyorlar. Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği de köpek eğitimi ve konaklama hizmetleri yönünden oldukça geniş seçenekler sunuyor.

Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği İle İletişim Nasıl Sağlanır?

Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği

Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği bünyesine bağlı olarak aktif olarak hizmet veren birçok kaliteli eğitim merkez ve pansiyonlarının iletişim bilgilerine internet üzerinden ulaşılabilir. Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği bulunduğu bölgede sağladığı birçok seçenekler yanında; bünyesine bağlı olarak hizmet sunan E-5 karayolunun üst kısmında birçok köpek sahibine hitap edecek birçok köpek eğitim merkezi ve köpek pansiyonları hakkında ayrıntılı bilgiye internet üzerinden ulaşabilir. Bu kurumların yaptığı işer ve sunduğu imkanlara yönelik birçok bilgiye ulaşılabilir. Mutlaka her açıdan ihtiyacınıza dilediğiniz seçeneklerle karşılık verebilecek olan Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği telefonla aranarak ya da elektronik posta iletişim seçeneği ile irtibat kurarak gün ve saatler hakkında tespitler yapılabilir ve arzu edilen uygulama yöntemlerine yönelik fiyatlar öğrenilebilir.

Köpek Eğitim Çiftliğinde Verilen Hizmetler Nelerdir?

Köpek eğitimi hakkında olması gerektiği kadar bilgi donanımına sahip olmayan ve bu nedenle köpeklerine verdikleri eğitimde belli bir sınırın ötesine gidip istediği şekilde eğitim veremeyen köpek sahiplerinin başvurabilecekleri en ideal eğitim merkezi Maltepe Köpek Eğitim Çiftliğidir. Köpek eğitim çiftlikleri bu anlamda isteğe bağlı olarak isteyen köpek sahiplerine yerinde köpek eğitimi veriyor; isteyene köpeklere yatılı olarak kurum ortamında eğitim veriliyor. Maltepe Köpek Eğitim Çiftliğinde köpeklere verilen en temel eğitim adından da belli olduğu üzere Temel İtaat Eğitimidir. Temel İtaat Eğitimleri kapsamında köpeğe otur, yat, kalk, yürü, koş, yakala, getir ve buna benzer daha birçok günlük yaşamı kolaylaştırıcı komutlar öğretilir.

Temel İtaat Eğitimi kuruma ırkı, cinsi, boyu ne olursa olsun hemen her köpeğin alması gereken zorunlu bir eğitimdir. Çünkü talep edilen tüm eğitimlerin yolu bu eğitimlerden geçiyor. Tuvalet eğitimi, yürüme, yüzme, koşma, sosyal aktiviteler tarzındaki eğitimler de Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği tarafından verilen eğitimlerin bazılarıdır. Temel İtaat Eğitimi dışındaki eğitimler köpeğin, cinsine, ırkına, büyüklüğüne bağlı olarak farklılıklar göstereceğinden uygulanacak eğitim programları da farklılıklar gösterecektir. Bu sebepten dolayı köpeğini eğitmek üzere çiftliğe müracaat ederken köpeğe verilmesi istenilen eğitim türü hakkında gerek telefonla gerekse çiftliğe gelerek bir ön görüşme yapılmalıdır.

Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği Çalışanları ve Eğitim Süreleri

Maltepe Köpek Eğitimi Çiftliğinde görev yapan eğitmenler ve köpeklerin bakımını sağlayan personeller alanında eğitim görmüş profesyonel kişilerdir. Köpek eğitmek ya da bakımını sağlamak profesyonellik gerektirir. Bu işle uğraşacak kişilerin tamamen sabır yönünden dayanıklı, yeterli bilgi donanımına sahip ve köpek beden dilinden anlayan ve içinde köpek sevgisi barındıran kişiler olmalıdır. Bu özelliklere tam olarak sahip olan Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği eğitmenleri, köpeklere oyun eşliğinde eğitim sağlayarak köpeklere eğitimde olduklarını hissettirmeden gerekli tüm komutları öğretir. Köpeklerin bakımı ile ilgilenen personeller de aynı şekilde şefkatli yaklaşımlarla işini severek yaparlar.

Eğitim süreleri köpeğin türüne ve alacağı eğitime göre farklılık gösterir. Köpeğin yaşı da verilecek eğitim süresini değiştirir. Yavru köpeklerin eğitime daha açık oldukları ve daha hızlı öğrendiklerini bildirmekte yarar var. Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği eğitmenleri sahip olduğu tecrübelere dayanak genel anlamda verdiği eğitimleri olabilecek en kısada vermeyi başaran kişilerdir.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz