Kaynarca Köpek Eğitimi merkezimiz İstanbul Anadolu yakasında yer alır. 12 cadde ve 24 adet sokağın bulunduğu Kaynarca yaklaşık 1000 yıla yakın geçmişi, geniş sahil bendi bulunan bir semttir. Eğitim merkezi olarak köpek yetiştirme hususunda gerekli yeterlilik belgeleri, resmi kalite belgeleri gibi özel ve kamusal belgelere sahip uzman kadromuz sayesinde hayvan sever ve idealist şekillerde eğitim vermekteyiz.
Rehberlik ve eğitim hizmetleri veren firmamızdan köpeklerin eğitimi, sizlerin sorumlulukları, dikkat etmeniz gereken hususlar, kullanmanız gereken teknik araçlar ve gereçler, yöntemler, evcil dostlarınızın kendisine has özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi ve gerekli yardımı kolayca bizlerden alabilirsiniz. Sizlerin üzerine düşen sorumluluğu en aza indirgemek için canla başla köpek eğitimi ve bakımı konusunda hizmet vermekteyiz.

Köpek Sahibine Düşen Görevler
Kaynarca Köpek Eğitimi merkezi olarak siz evcil dostunuz olan köpeğiniz ailenizin önemli bir parçası olan sürece doğru ilerlerken sadece onu sahiplenmek başlı başına yeterli olmaz. Onu bu konuda hiçbir şey yapmayarak kaderine terk etmeniz düşünülemez. Bu konu disiplin ve gerekli özverinin verilmesi gereken bir konudur. Hatta sorumluluklarınız da daha yeni başlar. Evlat edinmeye benzetilse de sahibine sorumluluk yükler.
Artık siz kendiniz haricinde başka bir canlının bakımından da sorumlu olacaksınız. Acıktığında besleyecek, tuvaleti geldiği, üşüdüğü, hastalandığında, özel bakıma muhtaç olduğunda, aşı zamanlarına, dolaştırma saatlerine dikkat etmeniz gerekmekte ve ihtiyaçlarını gidermek zorundasınızdır. Sizden başka bunları yapacak kimsesi olmadığı düşünüldüğünde onunla eşsiz bir dostluk kurmanız gerekir.

Köpek Eğitimi Gerekliliği
Kaynarca Köpek Eğitimi hizmeti veren firmamız sayesinde köpeğiniz bir tıkırtı duyduğunda ya da yabancılardan sizlere gelebilecek herhangi bir tehlike anında sizleri ve sevdiklerinizi yabancılara karşı korumak konusunda hiçbir tereddüt etmeyecektir. Türü ve cinsi hatta boyutu ne olursa olsun yüksek bir sadakat derecesinde sizlere bağlıdır. Bu yüzden onları kendi haline ve gidişatına terk etmek doğru olmaz. Yavruluk döneminden bu yana onu sahiplendiğiniz düşünülürse deneyimsiz oldukları zaman diliminde büyüme ve gelişmeleri sırasında sizlerin onu korumasına ve eğitmenize ihtiyacı vardır. Yavruluk zamanlarından bu yana eğitilen evcil dostlarınızın sizler için anlamı başkadır.

Köpek Eğitimi Temel İlkeleri
Kaynarca Köpek Eğitimi merkezi olarak verilen eğitimlerimiz genel olarak belirli disiplinlere uyma ve taviz vermemek üzerine kuruludur. Benimsediğimiz pozitif yaklaşımlar sayesinde evcil dostunuz onu sevdiğimizin de farkındadır. Sevgi sözcükleri, sevme, ödüllendirme şeklindeki davranış kalıplarımız sayesinde duygusal zekâları yüksek olduğu için bizlere karşı itaatkâr davranırlar. Eğitim araç ve gereçlerimiz sayesinde de bu eğitimleri hızlı bir biçimde evcil dostlarınıza vermekteyiz.
Ayrıca doğru bir biçimde evcil dostunuzun genel ve özel durumuna, yaş ve cinsine uygun olarak verdiğimiz eğitimler sayesinde evcil dostlarınız bu eğitimleri çok hızlı bir biçimde öğrenecektir. Bu tür ilke ve amaçlara uygun olmadan verilen eğitimler evcil dostunuzun eğitimini ve sonraki yaşamını olumsuz etkileyebilir.

Köpek Eğitimi Çift Taraflı Fayda Sağlar
Kaynarca Köpek Eğitimi merkezi tarafından siz değerli evcil dostlarınıza vereceğimiz eğitimler sayesinde kolaylıkla aldıkları bu eğitimler onların ilerideki hayatlarını olumlu bir şekilde etkiler. Herhangi bir eğitim almadan köpeklerin sosyal hayata uyum sağlamaları düşünülemez. Ancak her ne kadar köpeğiniz yani evcil dostunuz eğitim aldığında kendisine fayda sağladığı gibi sizlere de fayda sağlar. Doğru ve etkili bir iletişim kanalı kurulduğu için evcil dostunuz ile sizin aranızda empati, uyum ve anlaşma üzerine sağlıklı bir ilişkinin temelleri atılarak bir ömür boyu devam eder. Firmamız köpek eğitimi konusunda hizmet vermektedir. Sizler de ayrıntılı bilgi almak için köpek eğitimi merkezimizi arayabilirsiniz.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz