Kozyatağı Köpek Eğitimi merkezi olarak İstanbul’un Bakırköy’e bağlı güzide semtlerinden Kozyatağı ve civarında hizmet vermekteyiz. Evcil dostlarınızın tür ve yaş aralıklarına hatta özel durumlarına uygun olarak çeşitli eğitimleri en uygun ve en doğru şekilde vermekteyiz. Bu eğitimlerin temel ve genel düzeyde olanları evcil dostlarınızın yavruluk döneminden ölümüne kadar olan hayat periyodunda onların insan yaşamına ve sosyal hayata uygun ve uyumlu bir biçimde yaşaması açısından ayrı bir önem taşır.
Bu eğitimler eğer yanlış veya eksik verilirse evcil dostunuz hayatı boyunca bu yanlış eğilimleri sürdürmeye devam eder. Evcil dostunuz bu eğitimleri almadığı takdirde insan hayatına kolay uyum sağlayamaz. Agresif ve heyecanlı tavırları hatta kontrolsüz davranışları yüzünden sürekli dışlanır ve yalnızlaşır.

Alan Koruma Eğitimi, Bodyguard Eğitimi ve Davranış Bozukluğu Eğitimi
Kozyatağı Köpek Eğitimi merkezi olarak bazı eğitimleri evcil dostlarınıza özel amaçlar için vermekteyiz. Örneğin alan koruma eğitimi sayesinde evcil dostlarınızın müstakil evler, fabrikalar, çiftlikler, normal apartman dairelerini koruması amacıyla ortalama 4-5 hafta civarı verilen bir eğitimdir.
Bodyguard eğitimi ise evcil dostlarınızın sizlerin komutu ile belirli talimatlarla saldırı veya bırakma şeklinde davranmasını sağlar. Bu eğitim zeki ve belirli cinslerdeki köpeklere verilen itaat eğitiminin de ilerisinde olan bir eğitim türüdür. Davranış bozukluğu eğitimi ise bazı içine kapalı evcil dostlarınızın genel veya özel nedenlerle her şeyi ısırma, sebepsiz havlama, ses geldiğinde aşırı tepki verme ve sürekli kavga etme hali gibi istenmeyen hal ve hareketlerden uzak tutmak amacıyla verilen genel bir eğitimdir.

İtaat ve Tuvalet Eğitimleri
Kozyatağı Köpek Eğitimi merkezi olarak itaat eğitimleri ve tuvalet eğitimleri en sık verdiğimiz eğitimlerdir. Evcil yaşamın temel kurallarını içeren bu eğitimler sayesinde evcil dostunuz kolay şekilde insan hayatına uyum sağlar. Tasmalı veya tasmasız olarak verilen bu eğitimler sayesinde temel komutları kolayca yerine getirebilme, ortak bir dil oluşturabilme, sahibi ile anlaşabilme gibi temel ve ana kabiliyetler kazanır.
İtaat eğitimlerinde genel olarak temel bazı komutlara uymayı, ileri itaat eğitimlerinde ise agresif, hantal ve başına buyruk köpeklere verilen özel itaat eğitimi sağlanır. Bu eğitimler genel olarak adından da anlaşılacağı üzere sahibinin komutlarına uymak maksadıyla verilir. Tuvalet eğitimi sayesinde ise evcil dostunuz tuvalet alışkanlığını doğru biçim ve şekillerde kazanır.

Yavru Köpek, Şov Uyum ve Sosyalleştirme Eğitimleri
Kozyatağı Köpek Eğitimi merkezi olarak evcil dostlarımıza şov, yavru köpek eğitimi, uyum ve sosyalleşme konularında da özel eğitimler vermekteyiz. Evcil dostlarınızın diğer türlerle ve insanlarla sosyal çevrelerine uyum sağlamasını, belirli kurallara uymasını öğretmekteyiz.
Uyum eğitimlerinde ise siz ve evcil dostunuzun beraber ortak bir dil geliştirmesini hedefliyoruz. Şov eğitiminde ise evcil dostlarınıza ekstra kalabilecek bazı özel aktiviteleri öğretiyoruz. Bu tür eğitimler ileri eğitimlerdir. Son olarak da yavru köpek eğitimi ile de evcil dostunuza yavruluk döneminde öğrenmesi gereken bütün eğitimleri ana hatlarıyla veriyoruz. Bu yavru köpek eğitimi ile beraber temel kuralları en uygun şekillerde öğrenirler.

Evcil Dostlarınız İçin Eğitim Önemlidir
Kozyatağı Köpek Eğitimi merkezi olarak bizler evcil dostlarınızın belirli eğitimleri alması gerektiğine inanmaktayız. Onların insan hayatına ve sizlere uyum sağlaması açısından bu eğitimler önemlidir. Hiç kimse eğitimli ve donanımlı olan evcil bir dosta hayır diyemez. Kozyatağı ve civarında hizmet veren firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Firmamız köpek eğitimi konusunda hizmet vermektedir. Köpek eğitimi konusunda ayrıntılı bilgi almak için köpek eğitimi merkezi hizmeti veren firmalarımızdan herhangi birini ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz