İstanbul’un Avrupa yakasındaki kalabalık semtlerinden biri de Avcılar’dır. Avrupa yakasında yer alan semt, güneyinde Marmara denizi ile çevrelenmiştir. Semtte ikamet eden çok kişi olmasıyla beraber otel ve pansiyon sayısı da çoktur. İnsan hizmetinde değil köpek hizmetinde olan köpek otellerinin de çok fazla yer aldığı semtlerden biridir. Tatil kaçamağı yapmak isteyen veya acil durumlarda köpeklerini güvenilir ellere emanet etmek isteyenler için özel bir fırsattır.

Semtte yaşayan kişiler tarafından ayrı ilgi ve alakaları ile sokak köpeklerinin ihtiyaçları konusunda özenli davranılıyor, otel hizmetlerinden sonuna kadar yararlanılıyor. Köpek oteli Avcılar İstanbul, semtte yaşayan ve köpeğinin bakımı konusunda hassas davranan, herkese güvenemeyen kişiler için ideal alanlardır. Bu kuruma emanet edecekleri köpekleriyle ilgili sık sık bilgi alarak içlerini rahatlatabilirler.

Köpek Oteli Avcılar İstanbul

Köpek Oteli Avcılar İstanbul

Muhteşem ortamı ve sağlık, konfor konusunda kaliteli hizmeti ile köpeklerin kaldığı süreçte en iyi şekilde bakımı amaçlanır. Köpek sahipleri için zaman tanır, acil durumlarında veya tatile çıkmak isteyecekleri zamanlarda yardımcı olan ve kaliteli hizmeti ile herkesin güvenini kısa sürede kazanan kuruluşlardır. Köpek otellerinde bulunan personeller köpek müşteriler ile çocukları gibi ilgilenerek tüm hizmetleri aksatmadan düzenli bir şekilde gerçekleştirirler. Köpeklerin ev ortamında hissetmeleri sağlanır, aynı zamanda kaldığı süreçlerde diğer köpek müşteriler ile kaynaşarak sosyalleşmeleri amaçlanır.

Gün içinde verilen eğitimler ve oyunlar ile gelişimlerine katkı sağlanarak zevkli vakit geçirmeleri sağlanır. Sağlık sorunu olan veya yeni operasyondan çıkmış köpeklerin bakımı konusunda da yardımcı olurlar. Bu gibi durumlarda köpek sahipleri ne yapacağını bilemez. Ve en iyisi bilimsel destek alınarak iyileşme sürecinin en kısa zamana düşürülmesidir. Bunun için köpek otellerinde gözetimde bırakılan köpekler hem sağlık açısından hem de psikolojik açıdan destek alarak kaliteli vakit geçirirler. Tatile çıkan köpek sahiplerinin bu süreçte köpeklerini de tatile çıkarmaları için iyi birer fırsattır.

Avcılar Köpek Oteli Özellikleri

Köpek oteli Avcılar İstanbul, köpek otelinin yanı sıra barınak hizmeti de sunuyor. Bu otel sadece sahipli köpeklerin yaşama alanı değil, sokak köpekleri için de önemli bir yaşam merkezidir. İnsanların otellerde aldığı hizmetler düşünülerek aynı paralelde, en güvenilir şekilde oluşturulmuştur. Köpek sahipleri, köpeklerinden uzak kaldıkları ve meraklarına yenil düştükleri her zaman oteli arayarak bilgi alabilirler. Köpeklerin otele giriş işlemleri yapıldıktan sonra gereken hizmetler için genel planlama yapılır. Bazı hayvanların özel sebeplerinden veya sağlık durumların ötürü ayrıca ilgiye ihtiyaçları olabilir.

Bunun için de otelde çalışan personellerin köpek sevgisi ile dolu olması ve her fırsatta köpekler ile vakit geçirerek, onlara ilgi göstermeleri önemlidir. Sevgi ve ilginin yanı sıra köpeklerin tuvalet ve temizlik ihtiyaçlarında da geri planda kalmayarak en yakından ilgilenecek kişilerin personel seçimlerinde tercih edilmesi önemlidir. Avcılar köpek oteli, köpeklerin konforuna ve sağlığına dikkat ettiği kadar onlarla ilgilenecek personellerin seçiminde de çok hassas davranıyor. Sağlık konusunda hassas davranan köpek oteli, bulundurduğu veteriner ile köpeklerin sık sık sağlık kontrollerinin yapılmasında yardımcı oluyor. Avcılar köpek otelinde beslenme de günde 3 kez olmak üzere belli saat aralıklarında karşılanıyor. Beslenme dışında köpeğin su ihtiyacı için belli noktalarda su içebilecekler alanlar oluşturulmuştur.

Bunun dışında da özel olarak personeller tarafından su içirilir. Köpekler günde 3 öğün verilen yemeklerini tek başına yerler. Yemek saatleri dışında oyun saatleri de mevcuttur. Aynı cins köpeklerin bir arada oynamaları için ortamlar oluşturulur. Bu sayede eğlenceli vakit geçirmeleri ve sosyalleşmeleri amaçlanır. Bu ortamlar açık hava olarak ve etrafı sarılmış bir şekilde düzenlenir. Oyun saatleri dışında köpeklerin çalışanlar eşliğinde gezdirilme saatleri de bulunur. Günde 1 veya 2 kere belli sürelerle dışarı gezdirilirler. Belirli programlar dışında köpeğin sağlık sorunu mevcutsa ona özel programlar yapılır.

Veteriner hekim tarafından sık sık sağlım kontrolü yapılır. Kullandığı iğne veya ilaçlar varsa veteriner tarafından bunların takibi yapılır. Ve özel durumlu bu köpeklerin sahipleri sık sık bilgilendirilir. Oyun saatlerinde doğal oyun alanlarının yanı sıra yüzme havuzu da mevcuttur. Yüzebilecekleri havuzun hijyenini de ayrıca özen gösterilir. Güncellenen gelişmeler ve gelişen teknoloji ile hizmetler de yenilenerek en iyi şekilde köpeklerin bakımı sağlanır. Köpeklere sahiplerinden uzak oluşları hissettirilmemesi amaçlanır.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz