İstanbul’da Avrupa yakasında bulunan en önemli ilçelerden biridir Bahçelievler. Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul pek çok alanda gelişmiş bir şehirdir. Köpek otellerince de gelişmiş ve pek çok örneği barındıran bir şehir olarak, hemen hemen her semtte hizmet veren köpek otelleri mevcuttur. Köpek sahipleri için büyük rahatlık olan köpek otelleri hem güvenilir hem de büyük kolaylık sağlayan köpeklerin yaşam merkezi olarak bilinir.

Köpek sahiplerinin acil durumlarında gözlerini arkada bırakmayacak şekilde dizayn edilen ve kaliteli hizmetiyle pek çok şehirde de yeni şubeleri ile herkese ulaşma amacı taşıyan kurumlardır. Köpek oteli Bahçelievler İstanbul, pek çok köpek oteli gibi müşterilerinin güvenini kazanmayı ve köpeklerin sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmelerini amaçlamıştır.

Köpek oteli Bahçelievler İstanbul

Köpek Pansiyonlarının Tercih Edilmesi Nedenleri

Köpeklerim yüksek standartlarda hizmetlerle yaşamlarını sürdürmeleri amaçlanıyor. Otelde kalan köpek müşterilerin yaşam alanlarını kısıtlamadan özgürce gezerek rahat bir şekilde zaman geçirmelerine olanak sağlanıyor. Köpek otellerinde köpeklerin sosyalleşmeleri için de pek çok alan oluşturuluyor. Beslenme ve uyuma zamanlarının dışında aynı cins köpekler bir arada buluşturularak açık hava bahçede oyun oynamaları sağlanıyor. Aynı zamanda oyunun yanı sıra köpeklerin bir arada günlük egzersizlerinin yapılması için uzman kişiler tarafından enerjilerinin atılması sağlanıyor.

Evlerindeki konforu aratmayacak şekilde geniş ve yerden ısıtmalı lüks odalarda konaklama imkanları sunuluyor. Belli yemek saatlerinde uygun besin maddeleri ile yemekleri sunuluyor. Özel durumu olan köpeklerin beslenmeleri ve ilaç durumları özel odada karşılanıyor. Yemek sonrasında köpekler bir araya getirilerek tekrar oyun oynama imkanı sunuluyor. Bunun sonrasında belli bir saatte odalarına çekilen köpeklerin dinlenmeleri ve uyumaları için yalnız bırakılıyor. Bütün bu hizmetler verilirken odalarda veya ortak alanlarda izleyen kameralar ile köpek sahipleri gün içinde yaşanan olayları internet üzerinden istediği zaman kolayca takip edebiliyor. Bu da kurum ile kişi arasında güvenilirliği sağlamanın en iyi yoludur.

Köpek Oteli Bahçelievler İstanbul

Köpek sahiplerinin ihtiyaç olan zamanlarında gözlerinin arkada kalmayacağı, kaliteli hizmetiyle bilinen köpek otellerinden biridir. Yoğun iş temposu içinde köpek sahiplerinin acil işleri olabiliyor veya bunun yanı sıra tatile gitmek istediklerinde köpeklerine uygun olmayan oteller olabiliyor. Bu gibi durumlarda köpeklerin de kısa bir tatile ve sosyalleşmeye ihtiyaçlarının olduğu unutulmamalıdır. Bahçelievler köpek oteli merkezi bir konumda olması sebebiyle pek çok semtten köpeklere kapıları açıktır. Aynı zamanda kurumda bulunan servis hizmeti, köpeklerin direkt evlerinden alınmalarında yardımcı olur.

Köpeklerin alım sırasında köpek sahiplerinden belli bilgilendirmeler alınması için form doldurtulur. Beslenme, sağlık gibi bazı özel durumu olan köpeklerin yaşam şartları o seviyede düzenlenir. Günlük yaşamlarında herhangi aksaklıklar oluşturulmaz. Köpek oteli Bahçelievler İstanbul kurumunda çalışan enerjik ve köpek sever personeller eşliğinde köpeklerle yakından ilgilenilir, oyun, yemek ve egzersiz için programlamalar yapılır. Günlük ücretin içinde bulunan temel hizmetler dışında eğitim, bakım gibi ek hizmetlerden de faydalanılabilir. Köpeğin kaldığı süreçte gün içinde sağlık kontrolleri uzman veterinerler tarafından yapılır. Sağlık sıkıntısı hissedildiği an veterinerler tarafından gözetim altına alınır. Köpeklerin genel bakımları köpek kuaförlerince kurum tarafından yapılır.

Köpeklerinin sağlıkları yanında temiz olmalarına da ayrıca özen gösterilir. Kaldıkları odalar her gün temizlenir, banyo ihtiyaçları hijyenik ortamlarda personeller tarafından karşılanır. Dişi köpeklerin yavrulama safhası ise uzman kişiler tarafından doğum öncesinde ve sonrasında özel bakımları yapılır. Ekstra ücretler ile köpeklere, köpek eğitmenleri tarafından pek çok eğitim verilebilir. Yavru köpekler için uygulanan itaat eğitimi ve tuvalet eğitimi sırasında sosyal ortamda daha hızlı bir şekilde kavramalarında eğitimciler tarafından hassas davranılır.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz