En sevdiğiniz, yanınızdan ayırmak istemediğiniz, görmediğiniz zaman özlediğiniz dostlarınızı bazen yalnız bırakmak zorunda kalıyorsunuz. Tatile, ziyarete ya da iş gezisine oturulan şehrin dışında bir bölgeye gidiyorsanız, aynı evi paylaştığınız dostunuzu güvenilir bir yere bırakmanız gerekiyor. Bunun için Türkiye’nin pek çok faklı şehrinde özel hizmet sağlayan hayvan otelleri bulunuyor. Bu oteller sayesinde, evcil hayvanınızın emin ellerde olduğundan emin olabiliyorsunuz. Evinizde köpek bulunuyorsa ve onu bırakacak bir yer arıyorsanız, köpek oteli başakşehir İstanbul konusu ile ilgili araştırma yapmanız tavsiye ediliyor. Dijital platformlar üzerinden yapacağınız aramalarla, en çok beğendiğiniz ve güvenilir bulduğunuz oteli arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Köpek Oteli Başakşehir İstanbul

Sağlanan Hizmetler

Köpek otellerinde, köpeklerin mutsuz ve yalnız hissetmemesi için her türlü hizmet sağlanıyor. Bazı otellerde, köpeklerin serbest bir şekilde dolaşabilecekleri geniş bir alan bulunuyor. Bu sayede, köpekler birbirleriyle zaman geçiriyor ve özgürce dolaşıyor. Otellerde köpeklerin düzenli olarak beslenmesi de sağlanıyor. Köpeklere verilecek olan mamaların cinsi ve kalitesi hayvan sahibi tarafından belirlenebiliyor. Köpeklere verilen mamalar köpeklerin yaşına, cinsiyetine ve metabolizmasına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Köpeklerin onları en iyi tanıyan kişi tarafından beslenmesi önem taşıyor. Hayvanların yedikleri mama türünün sürekli olarak değişmesi de sağlıkları üzerinde olumsuz bir etki yaratıyor. Bu nedenle, köpek sahibinin düzenli olarak verdiği mamayı otele götürmesi söz konusu olabiliyor. Otellerde köpeklerin kuaför ihtiyaçları da gideriliyor. Traş olması gereken köpeklerin tüylerine bir zarar verilmeden bu otellerde traş ediliyorlar. Herhangi bir acil durumun söz konusu olmaması için otellerde alanında uzman veteriner hekimler de bulunduruluyor.

Her Bütçeye Uygun Otel Bulunuyor

Her bütçeye uygun bir köpek oteli bulunması mümkün oluyor. Otel fiyatları genel olarak gecelik belirleniyor. Fiyatlar belirlenirken, otelin sağladığı hizmetler, kalınacak gün sayısı, mamanın otelde verilip verilmediği, otelin bahçesinin olup olmaması, çalışan kişi sayısı gibi kriterler göz önünde bulunduruluyor. Daha fazla etkinlik sunan ve daha merkezi bölgelerde yer alan otellerin fiyatları diğerlerine oranla daha yüksek oluyor. Köpek otelleri istediğiniz takdirde size hizmet sağlamak için bekliyor. Köpeklerin yalnız başlarına evde bırakılmamaları gerekiyor. Birkaç günden fazla süreyle evde bırakılan köpekler, yalnızlık hissederek depresyona girebiliyor. Aynı zamanda, sağlıklarında yaşanacak olumsuz bir durumda hayati tehlike yaşanması dahi söz konusu olabiliyor. Bu tür problemlerden kaçınmak için, bu işi uzmanlarına bırakmanız gerekiyor.

Köpek Oteli Başakşehir İstanbul

Bazı köpek otellerinde bulunan doğal alanlar, köpeklerin kendisini daha mutlu hissetmesini sağlıyor. Bu nedenle, köpek oteli seçiminde doğal alanın olup olmadığına bakılması gerekiyor. Otellerin bir kısmında köpeklere özel havuzlar yer alıyor. Havuza giren köpekler, sıcak havalarda bu şekilde rahatlıyor. Köpeklere otellerde yaptırılan çeşitli etkinlikler sayesinde, sağlık sorunu yaşanma ihtimali azalmış oluyor. Köpeklerin bir şehirden başka bir şehre götürülmesi zor olabiliyor. Beraberinizde çok sayıda eşyayı da götürmeniz gerekiyor. Bu nedenle, köpeğinizi otele bırakabilirsiniz. Ancak, köpeğinizi bırakacağınız otelle ilgili önceden araştırma yapmanız gerekiyor.

Otelin güvenilir olduğundan ve kaliteli hizmet verdiğinden emin olmadan dostunuzu bırakmamalısınız. Bu araştırma sonucunda en çok beğendiğiniz otelin iletişim bilgilerini edinmeniz gerekiyor. Otel yetkililerine ulaştığınızda rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon olmadan otele gittiğinizde otelde yer olmadığını öğrenerek kötü bir sürprizle karşılaşma olasılığınız bulunuyor. Köpekler kendilerine özel olarak inşa edilen otellerinde mutlu ve huzurlu bir tatil yapabiliyor. Pek çok farklı bölge ve şehirde köpek oteli bulunması da hayvan sahiplerine avantaj sağlıyor. Köpeğinizi yalnız bırakmak ya da bir başkasına bırakmak istemiyorsanız, köpek otelleri sizin için ideal.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz