Köpek oteli denildiğinde zihinlerde genellikle İstanbul ilimiz geliyor. Çünkü en kaliteli ve güvenilir köpek otellerinin İstanbul ilimizde yer aldığı biliniyor. Kaliteli köpek oteli Beşiktaş İstanbul ilimizin en gözde köpek pansiyonları arasında bulunuyor. Burada özel olarak yetiştirilen köpek yavruları ve daha kaliteli beslenilmesi açısından teslim alınan köpek cinsleri sağlıklı koşullar altında bakılarak sahiplerine tekrar teslim ediliyor.

Köpek Oteli Beşiktaş İstanbul

Köpek Oteli Beşiktaş İstanbul

Köpek otelinin köpek yavruları ve erişkin köpek ırklarının fiziksel ve ruhsal gelişim göstermesi açısından oldukça önemlidir. Köpek otelinde yetiştirilen köpek yavrularının sosyal yaşama çok daha kolay uyum sağladığı ve sahipleri ile çok iyi bir uyum içerisinde olduğu biliniyor. Köpek otelinin başlıca önemli ayrıntısından biri de teslim alınan köpek yavrularının son derece hijyenik bir ortamda büyütülmesidir. Bu sebeple İstanbul ilinde bulunan köpek sahipleri tarafından köpek oteli Beşiktaş İstanbul firması tercih ediliyor. Ayrıca köpek sahipleri haftanın veya yılın bazı dönemlerinde tatile veya önemli aktivitelere çıkabiliyor, bu sebeple köpeğini güvenilir bir ortama teslim etmeyi arzu ederek köpek otelini tercih ediyor.

Köpek Otelinde Uygulanan Fiyat Tarifesi

Köpek otelinde uygulanan fiyat tarifesi yüksek düzeyde değildir. Bu bakımdan köpek oteli Beşiktaş İstanbul ve diğer köpek oteli tesislerinde uygulanan fiyat tarifesi hemen hemen aynı miktarda olabiliyor.

Köpek Otelinde Köpeklere Nasıl Bakılıyor?

Köpek sahipleri tarafından merak edilen ayrıntılardan biri de köpek oteli tesislerinde köpeklere nasıl bakıldığıdır. İstanbul ilimizdeki ve diğer tüm köpek otellerinde köpek yavrularına ve erişkin köpek ırklarına bakımlar son derece titizlikle ve profesyonel bir şekilde yapılıyor. Burada görev alan profesyonel köpek eğitmenleri tarafından beslenilen ve yetiştirilen köpek yavruları ve erişkin köpek türleri günün belirli saatlerinde en kaliteli köpek mamaları ile besleniyor ve en kaliteli köpek temizlik ürünleri ile banyo yaptırılıyor.

Köpek otellerinde köpek yavruları ve erişkin köpek türleri aynı zamanda günün belirli saatlerinde ruhsal ve fiziksel geliştirici eğitim ve aktivitelere katılımları sağlanıyor. Çevreleri ile ve insanlar ile uyum halinde olabilmesi açısından aynı zamanda psikolojik yönden de eğitimler sunuluyor. Köpek yavruları ve erişkin köpek türleri aynı zamanda günlük yaşamda dış tehlikelere karşı savunma mekanizmasını yönetmesi açısından da eğitimlere tabi tutuluyor. Köpek otelinde köpek yavruları ve erişkin köpek türlerinin ayrıca birbirleri ile de uyum içerisinde olması açısından eğitimler veriliyor.

Köpek Otelinde Hangi Köpek Türleri Barındırılabiliyor?

Köpek otelinde her türden ve her ırktan köpek barındırılabiliyor. Dolaysıyla köpek otelinde uzman köpek eğitmenleri görev aldığından dolayı en agresif köpek türleri dahi burada kolayca uysal duruma getirilebiliyor. Köpek otelinde ilk etapta saldırgan yapılı köpek türleri uysal yapılı köpek türlerinden uzak tutuluyor, bu durum geçici olarak yapılıyor. Saldırgan yapılı köpek türünün uysal köpek türlerine uyum içerisinde oluncaya dek bu durum devam edebiliyor.

Köpek Oteline Teslim Edilen Köpek Ne Kadar Zaman Misafir Kalabiliyor?

Köpek oteline teslim edilen köpek yavrusu ve erişkin köpek türü sahibinin dilediği ölçüde ve ilgili köpek eğiticisinin uygun gördüğü ölçüde köpek otelinde misafir kalabiliyor. Örneğin eğitilmesi için köpek oteli Beşiktaş İstanbul tesisine teslim edilen köpek türünün buradaki misafirliği birkaç ay sürebiliyorken; seyahate çıkılması nedeniyle köpek oteline teslim edilen köpek türünün buradaki misafirliği daha kısa olabiliyor.

Köpek Otelinden Köpek Satın Alınabilir Mi?

Köpek oteli yalnızca köpek eğitmenliği hizmetlerini değil ayrıca köpek satışlarının da yapılabildiği önemli bir tesistir. Köpek otelinde eğitilen köpek türlerinin ve sahipleri tarafından satışa sunulmak istenen köpek yavruları ve erişkin köpek türleri uygun fiyat tarifelerinde satışa sunulabiliyor.

 

 

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz