Köpek sahipleri en büyük dostlarından birisi olan köpeklerinin bakım ve eğitimleri ile sosyalleşmeleri açısından birçok yönteme başvuruyorlar. Gittikleri her yerde minik dostlarını da götürmüş olsalar da bazen onları götüremeyecekleri yerler de olabiliyor. Özellikle tatil için gittikleri konaklama merkezlerinin bir çoğu evcil hayvan kabul etmediği için köpek sahipleri köpeklerini gözleri arkada kalmayacak şekilde teslim etmek için yer ararlar.

Bu nedenle köpek oteli beyoğlu istanbul emanet edilen köpeklerin emanet süreleri boyunca oldukça kaliteli bakım ve eğitimleri hizmeti vererek köpek sahiplerinin gözlerinin arkada kalmasını engelliyor. Verine bu bakım hizmeti ile birlikte hem köpek sahipleri belli bir süre tatil ve iş seyahati gibi işlemlerini yaparken hem de köpekleri bu süre zarfı içerisinde hem bakım ve eğitimleri veriliyor hem de sosyalleşmeleri sağlanıyor.

Köpek Oteli Beyoğlu İstanbul

Köpek Oteli Beyoğlu İstanbul

Köpek oteli beyoğlu İstanbul, tüm köpek ırklarını kabul eden, köpeklerin konforunun üst düzeyde tutulmasını sağlayan bir özelliğe sahiptir. Köpekler köpek oteli beyoğlu istanbul, tarafından teslim alındığında önemli kriterler konusunda köpeklere hizmet veriliyor. Başlıca hizmetler bakım, eğitim, beslenme, temizlik ve sosyalleşme konusudur. Köpekler birden fazla ırka sahip olduğu için birbiri ile anlaşan köpek ırkları aynı ortamda tutuluyor. Bu köpeklere gün içerisinde çeşitli oyun aktiviteleri verilerek hem köpeklerin depresyona girmesi engelleniyor hem de sosyalleşmeleri için önemli bir adım atılıyor. Beslenme konusunda ise tüm köpeklere kaliteli mamalar veriliyor.

Üç öğün belli saatlerde aksatılmadan köpeklere veriliyor. Bu özellik ile birlikte köpekler dengeli beslenme alışkanlıkları kazanıyor. Ancak köpek sahipleri köpekleri için özel mama ya da vitamin veriyorlar ise köpeklerini köpek oteli beyoğlu istanbul’a teslim etmeleri durumunda vermeleri ile birlikte köpekler düzenli bir şekilde almaları gereken mama ve vitamin gibi takviyeler uzman köpek bakıcıları tarafından veriliyor. Köpekler köpek oteli beyoğlu istanbul’a alınırken öncelikle kilo ve boy ölçümleri yapılarak köpeklerin karnelerine yazılıyor. Köpeklerin pansiyonda kaldıkları süre içerisinde mevcut tüm değişimler kayıt altına alınırken köpek sahipleri köpeklerini teslim aldıklarında bu bilgiler köpek sahipleri ile paylaşılıyor.

Köpek oteli beyoğlu İstanbul’da 7/24 hizmet veren veterinerler aracılığı ile köpeklere sağlık hizmeti de kaliteli bir şekilde veriliyor. Köpeklerin hastalanmaları durumunda belli bir tedavi ile köpeklerin rahatsızlıkları son buluyor. Yapılması gereken rutin aşılar yapılmamış ise köpeklere gereken aşılar yapılıyor. Yapılacak olan genel muayene ile birlikte köpeklerde belirli hastalıklar mevcut ise köpeklerin gerekli muayeneleri yapılıyor. Köpeklerin barınmış oldukları odalar tamamen konforlu bir şekilde dizayn edilmiştir. Odalar ses, ışık ve ısı bakımından köpeklerin yaşam standartlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Köpek Oteli Beyoğlu İstanbul Köpek Eğitimi

Köpek oteli beyoğluistanbul’da köpeklerin eğitimleri konusunda da kaliteli eğitimler veriliyor. Pansiyonda görevli köpek eğitmenleri öncelikle köpeklerin eğitim düzeylerini kontrol ederek köpekler için belirli bir eğitim programı hazırlanıyor. Bu durum köpek sahipleri ile paylaşılarak köpek sahiplerinin onayı ile birlikte eğitim konusunda eksik kalan köpeklere gerekli eğitim takviyeleri yapılıyor. Köpeklere verilen eğitimler temel itaat eğitimleri ve ileri itaat eğitimleri olarak iki temel esas üzerine kuruluyor. Bunların haricinde köpeklere tuvalet eğitimleri de veriliyor.

Verilen eğitimler ile birlikte köpekler belli bir eğitim düzeyine çıkarılarak köpek sahiplerine teslim ediliyor. Vermiş olduğu hizmet ile köpek oteli beyoğlu istanbul birçok köpek sahibinin tercih nedeni oluyor. Köpeklerin tüm ihtiyaçları konusunda kaliteli personeli ile hizmet sunuyor. Köpekler kaldıkları süre zarfında birçok aktiviteden yararlanabiliyor. Köpekler içinin kaydedilen öneriler köpek sahiplerine köpeklerin teslim edildiği anda rapor olarak veriliyor.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz