Bir çok insan evinde hayvan beslemektedir. Ama en çok tercih edilen hayvanların başında köpekler geliyor. Sevimlilikleri, dostlukları ve oyun severlikleri insanların daha fazla hoşuna gidiyor. İnsanlar köpekleri artık çocukları gibi görür hale geliyor. Herhangi bir durumda köpeğini bırakacağı yerin güvenilir olmasını istiyor. Bazen tatil veya iş seyahati bazen de sağlık problemleri yüzünden onlardan bir süre ayrı kalmak zorunda kalıyorlar. Fakat bu süre içinde köpeğine kendisi gibi bakacağına inandığı bir yer bulmak istiyorlar. Böyle durumlarda devreye köpek oteli maltepe istanbul devreye giriyor. Köpeğinizi gözünüz arkada kalmadan teslim edebileceğiniz köpek oteli Maltepe İstanbul köpeğinize sizin yokluğunuzu hissettirmiyor. Personelinin hayvan seven kişilerden oluşmasından dolayı köpeğinize büyük bir sevgi ve özenle bakılıyor. Köpek oteli maltepe istanbul için köpekleriniz en az sizler kadar değerlidir. Köpeklerine onlar kadar iyi bakıldığını bildiklerinde köpek sahipleri de tatilini, seyahatini gönül rahatlığı ile yapıyorlar.

Köpek Oteli Maltepe İstanbul

Köpeğinizi Teslim Ederken İstenenler:

Köpeğinizi bırakacağınız en güvenilir yer olarak  köpek oteli maltepe istanbul tercih ettiyseniz köpeğinizi otele teslim ederken aşı kartını mutlaka yanınızda getirmelisiniz. Köpeğinizin eksik aşısı varsa köpek oteli maltepe istanbul bu aşıların zamanında yapılmasını sağlıyor. Köpeğiniz özel bir tedavi görüyorsa, kullandığı bir ilaç varsa, diğer köpeklerden farklı olarak özel bir durumu varsa kayıt sırasında bildirmeniz gerekiyor. Köpeğiniz farklı ve özel bir mama kullanıyorsa, bulunması veya getirilmesi uzun bir süreç istiyorsa köpeğinizin mamasını mutlaka yanınızda getirmelisiniz. İstediğiniz özel bir eğitim varsa bildirmelisiniz. Köpeğinizin otelde kalacağı süreyi bildirmelisiniz.

Köpek Oteli Maltepe İstanbul

Köpeğinizi otele kaydettirdikten sonra köpeğiniz sağlık kontrolünden geçerek diğer köpekleri etkileyecek bir sağlık problemi olup olmadığı yada özel bir bakıma ihtiyacı olup olmadığı kontrol edilir. Günde 3 öğün düzenli olarak beslenmeleri yapılır. Belirli zamanlarda bahçeye yada dışarı çıkarılır. Tuvaletlerini nereye yapacağını öğrenene kadar tuvalet ihtiyacı için dışarı çıkarılır. Tuvaletini nereye yapacağını öğrendiğinde gözetim altında kendisinin çıkmasına izin verilir. Yatakları ve kaldıkları odalar her gün düzenli olarak temizlenir. Köpeğinizin kullandığı eşyalar her gün dezenfekte edilir. Belli aralıklar ile sağlık kontrolünden geçirilir. 7/24 veteriner hizmeti ile herhangi bir problem yaşanması durumunda anında müdahale edilir. Köpeğiniz yürüyüşe çıkarılır. Oyun saatinde oyun oynatılır. Otelde bulunan diğer köpekler ile sosyalleşip oyun oynaması sağlanır. Deri ve tüy sağlığı için önem taşıyan banyoları düzenli olarak yaptırılır. Ağız ve diş sağlığı için bakımları düzenli olarak yapılır. Tüy bakımları düzenli olarak yapılır.

Köpek Oteli Maltepe İstanbul’u Neden Tercih Etmelisiniz:

Köpeklerinizin sizin yokluğunuzda mutlu bir zaman geçirmesi köpek oteli Maltepe İstanbul için çok önemlidir. Çok hassas olan köpeklerin yanlış davranışlar sonunda psikolojik problemleri meydana gelmektedir. Köpeklerin mutlu ve huzurlu olması için köpek oteli maltepe istanbul köpeğinize en iyi şekilde bakar ve davranır. Köpek oteli maltepe istanbul otel personelini seçerken veterinerlik yada benzeri bir bölümden mezun olmalarına, hayvanları gerçekten seven kişiler olmasına dikkat etmektedir. Köpeğinizin kalacağı yerin köpeğinizi mutlu ve rahat hissettireceği bir yer olmasına özen gösterir. Köpek oteli maltepe istanbul için köpeklerin sağlıkları çok önemlidir. Bu yüzden de otelde köpeklerinizin kaldığı, oyun alanlarında ve tuvalette hijyene son derece özen göstermektedir. Köpek oteli maltepe istanbul hizmet anlayışında ilk başta köpeklerin sağlıklı, huzurlu ve mutlu olmasını ilke edinmiştir. Köpeklerin birer çocuk gibi bakıma ve sevgiye ihtiyacı olduğu anlayışı ile hareket etmektedir. Köpeğinizin sağlığı ve mutluluğu için gereken tüm hizmetleri sunmaktadır.

 

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz