Köpek Pansiyonu Şile ile köpekleri anlayan ve yavru olduklarında onları eğitmeye başlayan eğitmenler sayesinde köpekler sahiplerine çok faydalı olacaktır. Köpekler, özellikle itaat konusunda kapsamlı bir eğitim ve disipline ihtiyaç duyarlar. Eğitmenler öncelikle köpekleri itaat etmeleri için eğitir.
Cinsi ne olursa olsun aldıkları itaat eğitimi sonrasında köpeklere istenilen eğitim kalıpları uygulanabilir. Bu nedenle köpeğiniz burada profesyonel ve deneyimli eğitmenler tarafından çeşitli eğitim programlarından geçecektir. Köpeğinizin ilk eğitimi itaat eğitimi olacaktır ancak bu eğitimden sonra daha ileri eğitimlere başlanabilir.
Köpek Pansiyonu Şile ile Hijyenik Ortam
Köpek Pansiyonu Şile tüylü dostlarınıza sağlıklı bir ortam oluşturur. Köpeğiniz organik yiyecek ve temiz su alır. Evinizde nasıl temiz bir ortam sağlanıyorsa, otelde köpeğiniz için de böyle bir ortam sağlanmaktadır. Köpeğiniz diyette ise bize vermiş olduğunuz liste ile istediğiniz şekilde beslenecektir. 2 saat veteriner hekimimiz oteldedir, herhangi bir sorunda müdahale eder.
Şile Köpek Eğitimi tatil köyü mantığıyla işletilmektedir, köpeğiniz için her türlü konfor garanti edilmektedir. Sadık dostlarınız temiz bir ortamda gelişimini tamamlayacaktır. Aynı zamanda ırka göre de ayrılmasına dikkat edilir. Bunun nedeni, tüm köpek ırklarının sosyal eğitiminin olmamasıdır, hatta bu köpeklerin seyahat süreleri bile birbirinden farklı olmalıdır.
Veteriner Hizmetimiz ile Köpek Pansiyonu Şile
Köpek Pansiyonu Şile ile veteriner hekimlerimiz köpeğiniz için her türlü sağlık kuralına çok dikkat etmektedir. Köpeğiniz için eğlenceli aktivitelerin yapıldığı pansiyonları tercih etmelisiniz. Köpeğiniz için dikkat etmeniz gereken ilk şeylerden biri sağlığıdır. Köpeğinizin emanet ettiğiniz kişiden daha sağlıklı olmasını istiyorsanız yurdun sağlık koşullarını dikkatli bir şekilde öğrenmelisiniz. Her şeyden önce, köpeğiniz bir veteriner tarafından sürekli kontrol edilmelidir. Bu nedenle pansiyonumuzda kalan köpekler için veteriner hekim sürekli olarak görev başındadır.
Köpek Pansiyonu Şile ile Kaliteli Eğitim
Köpek Pansiyonu Şile olarak köpek pansiyonu sektöründe başarılı olmamızın en önemli nedeni köpekleri sevmemiz ve köpek eğitim hizmetleri sunmamızdır. Zaten köpeklerle ilgili hizmetlerimiz varken ve köpeklerle iletişim kurma yeteneğimiz çok yüksekken, köpek oteli imkânı sunmamak için hiçbir neden görmüyoruz.Bir köpek otelinde çalışmak ya da işletmek kolay değil, ancak hayvanları seviyorsanız da zor değildir.
Her şeyden önce köpek eğitmenlerinin bilgili ve sabırlı olması gerekir. Yeterince sabırlı olmayanlar, yaralanmalara ve kötü köpek eğitimine yol açacağından, bu görevi bu alanda uzmanlığa sahip birine bırakmalıdır.
Köpek pansiyonumuzda kalan köpeklere zaman zaman verilen özel eğitim kursları sayesinde büyüme ve gelişme için tüm şartlar yerine getirilmektedir.Tüm köpek bakımı eksiksiz yapılır ve eğer köpek zaten sahipliyse, sahibi yapılan her şeyden haberdar olacaktır.
Güvenin Adresi Köpek Pansiyonu Şile
Şile Köpek Pansiyonu olarak uzman personelimiz daima sadık dostlarınız ile yakından ilgilenir. Şile Köpek Oteli evcil hayvan sahiplerine sunduğu hizmetler ile diğer tüm köpek ihtiyaçlarına doğru ve hızlı bir şekilde cevap vererek kaliteli bakımı sağlamakta ve herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçmektedir. Yemek saatleri, spor saatleri, çamaşır yıkama saatleri ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için hizmet veren Şile köpek oteli sayesinde seyahatiniz daha güvenli olacak ve köpeğiniz için hiçbir şekilde endişelenmenize gerek kalmayacak. Personelimizin bakımı sayesinde evcil hayvanınızı sorunsuz bir şekilde teslim alabileceksiniz.
Köpekler, diğer canlılar ve hatta insanlarla aynı temel ihtiyaçlara sahiptir. Eğitim hem köpeklerin hem de insanların doğasında var olması gereken bir özelliktir. Köpek otellerinin buna göre tasarlanması önemlidir. Şile köpek oteli özel bir alan üzerine kurulu olup her ihtiyaca cevap verebilecek özelliklere sahiptir. Başka bir deyişle, uzaktayken bile sıcak hissetmeyeceğiniz tüm özellikleri burada bulabilirsiniz. Köpek eğitimi konusunda kurumumuzdan ve uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz