Köpek Oteli Ümraniye olarak kurumumuz hemen her konuda köpekleriniz ile ilgili eğitim Pansiyon hizmeti vermek için donanımlı bir şekilde Dizayn edilmiştir. Köpekleriniz ile ilgili hizmetlerden faydalanmak için kurumumuzdan destek almanız Zorlu süreçleri profesyonel bir destek ve atmanıza katkı sağlayacaktır.
Köpek eğitimi konusunda donanımlı ve kendini bu işe adamış olan ekibimiz köpeğinize hizmet verebilmek için her geçen gün donanımına biraz daha donanım ekleyerek çalışmalarına devam etmektedir noktan kurumumuzda çalışan iş arkadaşlarımız birer personeli olmanın dışında birer hayvan sever olarak kendilerini bu işe adamış kişilerdir. Hayvanlarla ilgili genel bağlamda tüm işlerde Sevgi ve merhamet genel geçer bir özellik olarak kabul edilmektedir. Kurumumuzda ki tüm çalışanlar bu özellik üzerine seçilmiş kişilerdir.

Temel Köpek Eğitimleri
Köpek Oteli Ümraniye olarak köpek eğitimi ile ilgili verilebilecek eğitimlerde esas olan bazı aşamalar mevcuttur. Genel olarak kabul görmüş olan eğitim aşamaları sosyalleşme ile başlayarak devamında tuvalet eğitimi tasma eğitimi itaat eğitimi alan Koruma Eğitimi ve kişi Koruma Eğitimi şeklinde ilerlemektedir. Bunlara ek olarak bir köpeği Show köpeği olabilme eğitimi de sunulabilmektedir. İtaat eğitimi kendi içerisinde ikiye ayrılarak temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi olarak da gruplandırılmıştır.
Tüm eğitim aşamaları birbirinden önemli aşamalar Iğdır. Eğitimle ilgili olarak söylenebilecek en önemli Kriter eğitimin uzman kişiler tarafından verilmesine yönelik olmasıdır. Aksi takdirde süreç uzaya bileceği gibi eğitimde ilerleme yerine gerileme de görülebilir. Tüm aşamalar sırası ile takip edilmeli her bir aşamada farklı yöntemler olabileceği unutulmamalıdır.

Köpekler İçin Eğitim ve Yaş İlişkisi
Köpek Oteli Ümraniye köpek eğitimi ve pansiyonu hizmeti vermekte olan Kurumu eğitimde en önemli olgunun yaş olduğundan bu kritere fazlaca dikkat etmektedir. Yaş faktörü eğitimin aşamalarının gerçekleştirilebilmesi için oldukça önemlidir. Ancak yaş faktörü kesin bir çizgide değildir. Köpeğin cinsine ve becerisine göre yaş faktörü değişiklik gösterebilmektedir. Kesin bir sınırlama yoktur. Ancak ilerleyiş bakımından bazı eğitimler suresi geldiği anda verilmeye başlanmalıdır. Aksi takdirde sosyal yaşantınızı olumsuz etkileyecek bazı davranışlar kazandırılmadığı gibi ileriye dönük kazandırmak da güçlük yaşanacak bir durumdur.Örneğin tuvalet eğitimini tam vakti geldiği zaman bu eğitim verilmeye başlanmalıdır.
Tuvalet eğitimi doğrudan sağlıkla ilişkili olduğu için hem köpeğinizin hem de sizin sağlığınız bu eğitim verilmediği takdirde riski edilmiş olur. Eğitim aşamalarını belli yaş dönemlerinde uzman kişiler tarafından köpeğinizi aldırmanız hem köpeğinizin daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yönelik olacaktır hem de sizin sosyal çevrenizle ilişkilerini olumsuz etkilemeyecektir. Köpek pansiyonu ve köpek eğitimi hizmeti vermekte olan kurumumuzdan gerekli eğitim hizmetlerini almanızı öneririz.

Köpek Pansiyon Hizmeti
Köpek Oteli Ümraniye köpek eğitimi denildiği zaman akıllara gelecek olan bir yaşam alanı ve bir Eğitim hane olmalıdır. Buralardaki Tüm sistem tamamen köpeklerin daha rahat ve huzurlu bir ortam geçirmelerini yönelik oluşturulmuştur. Köpek Pansiyon hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz göbeklerini kurumumuza güvenle emanet ederek kısa veya uzun süreli bakım sorumluluğunu bize yükleyebilirler. Kendilerine özel odalarda konforlu bir şekilde burada huzurla kalacak olan köpekleriniz sağlıklı ve güvenli bir ortamda sizi bekleyeceklerdir. Aynı zamanda hemcinsleri ile beraber vakit geçirme imkanı bularak sosyalleşmeleri ne katkı sağlanacaktır. Köpek eğitim ve köpek pansiyon hizmeti vermekte olan kurumumuzdan köpeğiniz için alacağınız tüm hizmetler profesyonel ekibimiz tarafından sunulacaktır. Kurumumuzda bulunan veteriner hekim belli periyotlar aralığında köpeklerinizi muayenesini gerçekleştirebileceği gibi Acil durumlarda da hızla müdahale edebileceklerdir.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz