Köpekler sadık ve sadakatli olmanın yanında sevimli ve oyuncu oldukları için belki de en sevilen hayvanlar arasında başı çeker. Onlarla geçirilen zaman insanlar ve köpek için en iyi saatlerdir. Fakat eğitim almamış bir köpek ne kadar sevimli ve sadakatli olursa olsun sahibine zor zamanlar yaşatır. İyi tuvalet eğitimi almayan bir köpek evin her yerinde bu ihtiyacını giderir. Sosyal ortama çıkıldığında etrafa sürekli havlayan bir köpek hem sahibini hem de çevresini rahatsız eder. Bu yönlerden köpeklerin eğitim almaları büyük önem taşır. İyi eğitim almış bir köpek ile yaşamak hayatı daha kolay hale getirir. İstanbul Esenyurt köpek eğitim merkezi köpeğinizin cinsi veya yaşı ne olursa olsun profesyonel ve konusunda uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Evde ve sosyal ortamda nasıl davranacağını bilen bir köpek hem kendinin hem de sahibinin güzel vakitler geçirmesine neden olur.

 

istanbul Esenyurt Köpek Eğitim Merkezi

Köpek Eğitiminin Önemi:

Birçok insan köpek besler fakat herkes köpek eğitimi konusunda uzman değildir. Bazen doğru diye köpeğimize öğrettiğimiz şeylerin aslında yanlış olduğunu uzman bir eğitmenden destek aldığımız zaman anlarız. Yanlış eğitim özellikle yavru köpeklerde yaşam boyunca düzeltemeyeceği yanlış davranışlara sebep olabilir. Eğer köpek eğitimi konusunda bilginiz çok fazla değilseİstanbul Esenyurt köpek eğitim merkezi ile iletişime geçerek uzman kişilerden yardım alabilirsiniz. Köpeklerin de çocuklardan hiçbir farkı olmadığını bilmelisiniz. Çocuğunuzun aldığı yanlış eğitim nasıl bir ömür o yanlışla yaşamasına neden oluyorsa köpekler için de aynı kural geçerlidir. Yanlış eğitim verilen köpekle yaşamak zor olduğu için bu köpekler daha sonra sokağa bırakılıyor. Eğer köpek sahibiyseniz ya da köpek edinecekseniz İstanbul Esenyurt köpek eğitim merkezi uzman eğitmenlerinden yardım alarak köpeklerinizin daha sonra sokaklarda yaşamasına neden olmayın.

Köpek Eğitim Merkezi Eğitimleri:

İstanbul Esenyurt köpek eğitim merkezi köpeklere eğitim verirken asla şiddet ile eğitim vermez. Ödül ve ceza yöntemini kullanan eğitim merkezi bunları verirken yerinde ve zamanında vererek köpeğinizin şımarmasına ya da aldığı cezanın ne olduğunu anlamamasına neden olmaz. Eğitim sırasında son derece sabırlı ve anlayışlıdır. İstanbul Esenyurt köpek eğitim merkezi köpeğinizin eğitimleri kolay alabilmesi için onun dikkatini dağıtacak unsurlarda uzak tutar. İlk olarak verdiği komut dikkat komutudur. Bu komut ile köpek tamamen eğitmene odaklanır. Kural dışı hareketinde hayır komutu ile yaptığının yanlış olduğunu anlamasını sağlar. Verilen komutu yerine getirdiğinde ise aferin komutu ile ödüllendirir. Ev içinde ya da bahçede yaşayan köpekleriniz için en önemli eğitimlerin başında gelen tuvalet eğitimi ile köpeğiniz ihtiyacını belirlenen yerlerde gidermeyi öğrenir. İstanbul Esenyurt köpek eğitim merkezi köpeklerin özelliklerine ve karakterlerine göre eğitim vermektedir. Bazı köpekler başarılı birer öğrenci olsalar da bazıları ise eğitim almakta inatçı olurlar. Köpek eğitim merkezinde her türlü eğitim yer alır. Temel ve ileri itaat eğitimleri, özel eğitimler ile hizmet vermektedir.

İstanbul Esenyurt Köpek Eğitim Merkezi

İstanbul Esenyurt köpek eğitim merkezi köpek eğitiminde uzman ve profesyonel bir ekiple hizmet verir. Köpeğinizin cinsine ve yaşına göre eğitim programı hazırlanır. Kötü davranışlar edinmiş köpekler bu kötü davranışlarından vazgeçirilir. Köpeklere eğitim verilirken çok sabırlı davranılır. Köpek bir komutu öğrenmeden diğer komuta geçiş yapılmaz. İstanbul Esenyurt köpek eğitim merkezi ile eğitilen bir köpek her ortamda sahibine uyum sağlar. Kötü davranışlar edinmez. Esenyurt bölgesinde oturan ve köpeğinizin en iyi eğitimi alacağı tek adres İstanbul Esenyurt köpek eğitim merkezi. Köpeğinizin sinle ve çevrenizle uyum içinde yaşamasını istiyorsanız konusunda uzman olan İstanbul Esenyurt köpek eğitim merkezi ile iletişime geçerek köpeğinizin en iyi eğitimi almasını sağlayabilirsiniz.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz