6.Yy başlarında “kartalimen” adında küçük bir balıkçı köyü olarak kurulmuştur. Kartal ismini köye ilk balık tutmak için gelen köylünün adından almıştır. Kartal buraya yerleşen ilk kişidir ve balıkçıdır. Kartaliman ismide,

Bizans döneminde limanların önemi büyük olduğundan buraya bu ismi vermişlerdir.

Kartal ve çevresi 1947 yılında sanayi bölgesi olarak ilerlemiştir. Buna bağlı olarak nüfusu ve üretimi oldukça artmıştır.

Günümüzde kartal bölgesinde, 7 adet gezilecek turistlik bölge bulunmaktadır. Ayrıca adalara da yakın olması da büyümesinde oldukça etkili olmuştur.

Kartal köpek pansiyonu

Kartal’ da toplam 120.915 m2 yeşil alan bulunmaktadır. Ve buna bağlı olarak da insanlarla birlikte bir çok canlıya da yaşama alanı oluşmaktadır. Toplam 150 den fazla park bulunmaktadır.

Kartal köpek pansiyonu önemi ve yeri

Kartal köpek pansiyonu; bulunduğu konumdan bizden başka yaşayan diğer canlılara çok önem vermektedir. Kartal bölgesinin hayvanlar için en uygun yerine kurulan kartal köpek pansiyonu görmeden başka hiçbir yere köpeğinizi bırakmayınız.

Hayvan sever insanların evlerinde besledikleri köpeklerin sayıları arttıkça bu canlılara en az onlar kadar iyi bakabilecek yuvalar aramaktadır. Çünkü köpeklerimizi maalesef gittiğimiz her yere götüremiyoruz. Bu konuda hala ülke olarak eksiklerimiz var. İşte bu noktada imdadınıza kartal köpek pansiyonu yetişmektedir. Bu yuvaların en başında da kartal köpek pansiyonu gelmektedir. Kartal köpek pansiyonunda yıllardır kalan ve büyümeye, sağlıklı yaşamaya devam eden hayvanlarımız hayatlarından mutlu bir şekilde burada kalmaktadırlar. Beslenmelerine en az sahipleri kadar dikkat edilmektedir.

Yemekleri, uyku düzenleri, kaldıkları odaları, oda arkadaşları bile her bir hayvan için tek tek özenle seçilip yerleştirilmektedir. Odalarında mutlu olmadıkları görüldüğü takdirde hemen yer ve ortam değişikliği sağlanmaktadır. Çünkü alanı en geniş pansiyonlar arasında yer almaktadır kartal köpek pansiyonu. Kartal köpek pansiyonunda en önemli unsur hijyen ve sevgidir. En iyi eğitmenler ve veterinerler tarafından bakımları sağlanmaktadır. Bakıma muhtaç olan kartal köpek pansiyonundaki her canlı tek canlı gibi bakımı yapılmakta ve huzuru sağlanmaktadır.

Hiçbir masraftan ve fedakarlıktan kaçınmayan kartal köpek pansiyonu çalışanları tüm sevgi ve şefkati ile çalışmakta ve sizlere hizmet vermektedir. Köpeklerinizin ihtiyaç duyulan her an da yanında olmaktayız. 7 / 24 çalışan ve hizmet veren personelimiz ile hizmet etmekteyiz. Köpekleriniz için kullanılan yemek ürünleri son derece kaliteli ve besleyicidir. Aynı zamanda onlar için kullanılan tüm ürünler de kalitelidir. Hepsi onaylanmış ve tescillenmiştir. Hoşumuza gitmeyen ve ucuz olan hiçbir malzeme kullanılmaktadır. Köpeğinizin huzur için hiç bir masraftan ve fedakarlıktan kaçınılmaktadır.

Kartal köpek pansiyonu

Beslenme ve kalıcı yerden sonra eğitimde köpekler için önemli bir unsurdur. Uzman eğitimcilerimiz sayesinde köpekleriniz eğitimlerine devam etmekte. Kendilerini devamlı geliştirmektedirler. Buda uzman kadromuz ve tecrübemizden kaynaklanmaktadır. Tatilinizden geri döndüğünüzde belki köpeğinizi siz bile tanıyamayacaksınız. Ve her defasında bize köpeğinizi emanet ettiğinizde gözünüz hiç arkada kalmayacaktır. Siz dönene kadar köpeğinize özenle bakılacak ve size sağ salim teslim edileceğinin garantisi verilmektedir. Köpeğiniz bizimle geçirdiği her an kendini evinde hissetmekte olacaktır. Sizin rahatlığınız bizim için önemlidir. Eğer beğenmediğiniz birşey olduğu anda herşeye anında müdahale edebilmektesiniz. Bu özelliğimizde hem sizin hem de köpeğiniz için çok önemli olduğunu biliyoruz.

Yanlış ve mutlu olamayacağı bir yerde kalan köpeklerin yaşadıkları sorunları görmekte ve bilmekteyiz. Bize emanet ettiğiniz köpekleriniz bizim için çok önemlidir.

Ayrıca kartal köpek pansiyonu istenildiği takdirde köpeğinizi ziyaret edebilir ve onunla güzel zaman geçirebilirsiniz.

Emanetiniz emanetimizdir. Gözünüz arkada kalmasın.Kartal köpek pansiyonu çalışanları olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için buradayız. Geri döndüğünüzde köpeğinizi mutlu bulacağınıza söz veriyoruz.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz