Birçok insan evinde hayvan besler fakat sadakatinden, dostluğundan dolayı evlerinde köpek beslemeyi tercih eder. Köpeklerin bakımı ne kadar kolay gibi görünse de aslında çok fazla sorumluluk gerektirir. Yemeleri, içmeleri, tuvalet ihtiyaçları, egzersizleri zamanında yapılmalıdır. Köpeklerde tıpkı çocukları gibidir. Nasıl bir çocuk bakıma muhtaç ise köpekler de öyle muhtaçtır. Yeme, içme, gezme ve tuvalet ihtiyaçlarını sahibinin yardımı olmadan yapamazlar. Bu ihtiyaçların yanında eğitimlerinin de verilmesi gereklidir. Doğru verilen bir eğitim köpeğiniz ile mutlu bir yaşam sürmenize neden olur. Eğitimsiz bir köpekle yaşamak hem sahibi hem de çevredekiler için en zor şeylerden biridir. Köpeğe eğitim vermek için yeterli bilgisi olmayan köpek sahipleri için köpek eğitim merkezleri bulunur. Bu merkezlerden biri de Silivri köpek eğitim çiftliği İstanbul Bu eğitim çiftliklerinde köpeklerinize verilen eğitim ile onunla birlikte yaşamak daha kolay ve zevkli bir hale gelir.

Silivri Köpek Eğitimi Hizmetleri:

Silivri Köpek Eğitim Çiftliği istanbul

Silivri köpek eğitim çiftliği İstanbul eğitim programında yavru köpek, başlangıç, orta ve ileri seviye ve özel eğitimler yer alır. Köpeklere ilk olarak tuvalet eğitimi vermektedir. Tuvalet eğitimi alan bir köpek tuvalet ihtiyacını belirlenen bir yerde giderirken eğitim almayan köpek bu ihtiyacı için evinizin her yerini kullanabilir. Tuvalet eğitimini alan köpek daha sonra komutlara uyma eğitimi alır. Sahibine odaklanmasını sağlayan dikkat komutu, daha sonra hayır ve aferin komutları öğretilir. Köpeğini öğrenmesi gereken önemli konulardan biri de sosyalleşmede olan davranışları. Köpekler yavru iken sosyalleşmesi daha kolay iken yetişkin bir köpeği sosyalleştirmek oldukça zor bir eğitim süreci ister.

Silivri köpek eğitim çiftliği İstanbul köpeklerin sosyal ortamda rahat davranarak uyum sağlamasını sağlar. Daha sonraki eğitim aşamasında ileri seviyede otur, getir, yat gibi komutları içeren eğitim verilir. Köpeğinizin yaşı ve cinsi ne olursa olsun Silivri köpek eğitim çiftliği İstanbul köpeklerinize istediğiniz eğitimi almasında yardımcı olur. Bunların dışında özel eğitim isteyenler için iz sürme, kurtarma ve polis görevleri alacak köpekler için özel eğitimler verilir. Silivri köpek eğitim çiftliği İstanbul sunduğu diğer bir hizmet ise köpek eğitmenliği yapmak isteyen kişilere eğitim vermesidir. Köpek eğitmenliği programında köpeklerin bakımı, psikolojisi, egzersiz ve oyunları, orta ve üst düzey komut eğitimi gibi eğitimler vermektedir. Tüm bu eğitimlerden geçen kişilere sertifika vermektedir.

Silivri Köpek Eğitim Çiftliği İstanbul

Silivri köpek eğitim çiftliği İstanbul eğitim konusunda uzman ve profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir. Birçok köpek sahibi köpeğine kendisi eğitim vermek istemektedir. Fakat bilinçsizce verilen eğitim ile köpeğin yanlış davranışlar edinmesine neden olabilirsiniz. Doğru bilinen yanlış eğitimler köpeğinizin ve sizin yaşamanızı büyük ölçüde rahatsız eder. Köpeklerin psikolojilerini göz önüne alarak eğitim verilmelidir. Silivri köpek eğitim çiftliği İstanbul köpeklerinize eğitim verirken hiçbir şekilde köpeğinize fiziksel ve psikolojik şiddet uygulamaz. Köpeklerinizin sağlığı için gereken her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Silivri köpek eğitim çiftliği personeli tamamen konusunda en iyi eğitimi almış uzman kişilerden oluşmaktadır.

Yanlış eğitim almış veya saldırganlık gibi kötü alışkanlıklar edinmiş köpeğinize en iyi şekilde eğitim verilerek bu kötü alışkanlıklarının yerine iyi alışkanlıklar edinmesi sağlanır. Köpeğinizin yaşı ve cinsi ne olursa olsun istediğiniz her türlü eğitim burada verilmektedir. Köpeğinizin en iyi şekilde eğitim almasını istiyorsanız ve bu konuda uzman bir eğitim çiftliği arıyorsanız Silivri köpek eğitim çiftliği İstanbul ile irtibata geçerek sizler de köpeğinizin en iyi şekilde eğitim almasını sağlayabilir ve onunla uyum içinde yaşayabilirsiniz.

 

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz