Evde bakımı en kolay köpek cinslerinden olan Toy Poodle İstanbul ve çevresinde yoğun talep görmektedir. Son yıllarda evde köpek bakmak isteyenlerin bir numaralı tercihi Toy Poodle cinsidir. Son derece zeki ve sevecen olan bu köpekler, en ideal aile köpekleri arasında gösterilir. Ortalama yaşam ömrü 12-18 yıl arasında değişen Toy Poodle köpeklere hemen sahip olabilirsiniz. Bunun için satılık Toy Poodle ilanları arasında size hitap eden ilanlara göz atmanız yeterlidir. Vücut şekli kare olan Toy Poodle köpekler, kıvırcık ve dökülmeyen tüy yapısı ile evde bakım için idealdir.

Toy Poodle Sahiplenme

Ortalama Toy Poodle boyutları 21-29 cm arasında değiştiğinden apartman dairesinde bakımı en kolay cinslerdendir. Bu köpekler, zeki ve kolay eğitilebilir olduğundan daha önce hiç köpek beslememiş kişilere tavsiye edilir. İlk kez apartmanda köpek bakacaksanız Toy Poodle sahiplenme konusunda tereddüt yaşamamalısınız. Beslemekten keyif alacağınız bu köpekler keskin zekası ile sizi şaşırtabilir. Bu ırkın apartman dairelerinde bakımı son derece kolaydır.

Günde 30 dakikalık egzersizler ile Toy Poodle yavrularına rahat hareket alanları sunmanız gerekir. Aile dostu köpekler olan Toy Poodle’lar, diğer aile bireyleri ve evcil hayvanlar ile sorunsuz anlaşır. Sevecen yapısı ve sadakati ile ilk kez köpek besleyecek olan kişilerin bile tercihi olabilir. Toy Poodle cinsi köpekler sosyal ve çevrelerine karşı daha sevecen bir yapıdadır. Bu özellikle Toy Poodle yavrusu sahiplenmek isteyenlerin artmasına yol açmaktadır.

Toy Poodle Sahibinden Ücretsiz

Her yıl dünyanın en çok talep gören evcil hayvanlarından biri olan Toy Poodle cinsi köpeklerin özellikleri dikkat çekicidir. Bu köpekler, standart, minyatür ve toy adları verilen 3 farklı çeşitte üretilir. Bu nedenle Toy Poodle sahiplenecekseniz öncelikle köpeğin safkan olup olmadığı ve türüne dikkat etmelisiniz. Toy Poodle sahibinden ücretsiz olarak verilebileceği gibi belirli ücret karşılığında satılabilir. Gerçek Toy Poodle sahibi olmak için güvenilir köpek ilanlarını takip etmeniz önerilir.

Eğitime çok yatkın olan Toy Poodle’lar evde kural tanıyıp rahat bir yaşam sürebilir. Aile üyelerinin sözünü dinleyen bu köpekler son derece zekidir. Daha önce hiç köpek bakma tecrübesi olmamış kişiler bile bu köpekleri seçebilir. Toy Poodle yavru fiyat seçenekleri bakımından türüne göre değişiklik gösterir. Bazı Toy Poodle’lar diğer türlere göre ortalama üstü fiyatlarla satılır. Örneğin minyatür cinsi Toy Poodle’lar, daha sevimli ve küçük yapılı olduklarından pahalıdır.

Toy Poodle Yavru İstanbul

Dünyanın dört bir yanında olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi gören Toy Poodle yavrularını hemen sahiplenebilirsiniz. Bir doğumda ortalama 4 adet yavrulayan Toy Poodle cinsi köpekler bazen 6-7 yavruya çıkabilir. Sevecen yapısıyla dikkat çeken bu köpeklerin evde bakımı oldukça basittir. Apartman dairesinde yaşayanlar Toy Poodle yani kaniş türünde süs köpeği tercih edebilir. Bu cinsin diğer evcil hayvanlar ile anlaşabilir olması önemli bir avantajdır.

Bütçenize uygun koşullarda Toy Poodle sahiplenmek için yavru köpek ilanlarına göz atabilirsiniz. Keskin zekası ile sahibini etkilemeyi seven bu köpekler, standart bir süs köpeğinden daha fazlasıdır. Hem sevimli hem de akıllı bir köpek arayanlar için en ideal seçimlerin başında gelir. Toy Poodle İstanbul ilanları ücretsiz sahiplendirme veya satılık köpek ilanları şeklinde olabilir. Ev koşullarında bakımı son derece basit olan Toy Poodle sahiplenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toy Poodle Köpek Fiyat

Evde köpek bakmak isteyen ancak tüy alerjisi yüzünden endişelenen kişiler gönül rahatlığıyla Toy Poodle sahiplenebilir. Kısa ve kıvırcık yapılı tüylere sahip olan Toy Poodle’lar en ideal evcil hayvanlardan biridir. Yüksek zekası ve oyuncu tavırları bu köpeği muhteşem bir aile köpeği yapmaktadır. Uysal ve cana yakın bir ırk olduğundan diğer hayvanlarla ve yabancılarla iletişimi yüksektir. Ufak bir apartman dairesinde yaşasanız bile Toy Poodle sahiplenerek ona rahat bir ortam sunabilirsiniz.

Toy Poodle sahiplenmek isteyenler birbirinden farklı sahiplendirme ilanları arasında doğru seçimi yapabilir. Toy Poodle köpek cinsi, minyatür, standart ve toy olmak üzere 3 farklı cinse sahiptir. Bu türlerin özellikleri renkleri ve boyutları birbirinden farklıdır. Dolayısıyla Toy Poodle köpek fiyat seçenekleri türün özelliklerine bağlı olarak değişir. Diğer hayvanlarla iyi anlaşan Toy Poodle köpeği evinize ikinci bir evcil hayvan olarak alabilirsiniz. İstanbul’da en uygun fiyatlı Toy Poodle’lara ulaşmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir.

Satılık Toy Poodle İlanları

Yuvarlak suratı ve düşük kulak yapısı ile oldukça sevimli bir görünüme sahip olan Toy Poodle köpekler uysaldır. Yumuşak huylu olduğu için ailenin küçük üyeleriyle bile sorunsuz anlaşır. Genellikle en küçük yapıda olan Toy Poodle köpekler sevimli olduğu kadar enerjik ve hareketlidir. Evde köpek bakmak isteyenler bütçelerine uygun fiyatlarla yavru Toy Poodle sahiplenebilir. Fiziksel boyutları kadar karakter yapısı bakımından da her yönüyle mükemmel bir aile köpeğidir.

Halk arasında kaniş olarak adlandırılan Toy Poodle köpekler ufak olmasına rağmen hareketli ve enerjiktir. Fakat bu köpeklerin diğer büyük ırklar gibi günlük egzersiz ihtiyacı fazla yoktur. Dışarıda 30 dakikalık geziler dışında evde de oyun oynayarak egzersiz yapılabilir. Safkan olan Toy Poodle sahiplenirken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Özellikle internet üzerinden satılık Toy Poodle ilanları arayışında olanların güvenilir yerleri seçmesi önemlidir. Hemen firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak ailenize yepyeni ve sevimli bir üye kazandırabilirsiniz.

Satılık Toy Poodle Fiyatları

Ortalama 15 yıl yaşayan Toy Poodle ömrü, bakım şartları ve genetik hastalıkları olup olmamasına göre değişir. Sağlıklı, stresten uzak ve konforlu bir ortamda bakılan Toy Poodle’lar doğal olarak daha uzun ömürlüdür. Ortalama 4 kg ağırlığında olan Toy Poodle’ların küçük türleri daha hafiftir. En pahalı Toy Poodle türü küçük ve sevimli olan köpeklerdir. İnternet üzerinden satılık Toy Poodle fiyatları araştırırken bu cinsteki köpeklerin fiyatlarının daha yüksek olduğu görülebilir. Bunun nedeni hem sevimli olması hem de nadir bulunmasından kaynaklıdır.

Son dönemde çeşitli markaların televizyon reklamlarında bile görmeye başladığımız Toy Poodle köpekler çok sevimlidir. Uysal yapıda olmaları sayesinde evde bakılabilecek en ideal köpek türleri arasında gösterilir. Bu köpekler standart, minyatür ve toy olacak şekilde farklı cinslere sahiptir. Her cinsin boyutları, tüy renkleri ve karakter özellikleri birbirinden farklılık gösterebilir. Aynı zamanda Toy Poodle sahiplenirken vereceğiniz fiyata göre köpeğin türü ve safkan olup olmamasına dikkat etmelisiniz.

Safkan Toy Poodle Sahiplendirme

Yüksek zekası ve oyuncu karakteri Toy Poodle eğitimini de kolay hale getirir. Bu köpeklere daha önce hiç köpek beslememiş kişiler bile rahatlıkla hükmedebilir. Sahibinin sözünü dinleyen ve akıllı Toy Poodle’ların eğitiminde oyun yöntemleri kullanılır. Safkan Toy Poodle sahiplenmek istiyorsanız köpeğin karakter yapısı hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Özellikle ailede küçük çocukları olanlar için en ideal evcil hayvanlardan biridir. Son derece sevimli yapıda olmasının yanı sıra kısa tüyleri dökülmediğinden alerji yapmaz. Evde köpek tüyü birikmesinden hoşlanmayanlar için en ideal seçimdir. Toy Poodle İstanbul ve çevresinde sahiplenmek isteyenler bizimle iletişime geçebilir.

Lütfen Makalemizi Değerlendiriniz.
[Total: 0 Average: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz